Štvrtok, 8. jún 2023. Meniny má Medard, zajtra Stanislava.

DRSNÝ ODKAZ SVOKRE: Podvádzaná Shakira si už poriadne zgustla aj na nej... Preboha, veď ju porazí!

ShakiraGaléria fotiek (7)
Shakira
Zdroj: YouTube.com

MADRID - Čo tým chcela naznačiť?! Speváčka Shakira aktuálne žne úspechy so svojou skladbou Out of Your League, v ktorej sa naváža do otca svojich dvoch synov - Gerarda Piquého (35) a jeho mladučkej milenky. Všetko ale nasvedčuje tomu, že sa najnovšie už pustila aj do jeho matky. Veď, pozrite sa, čo urobila!


„Mám cenu dvoch 20-ročných dievčat. Vymenil si Ferrari za Twingo, vymenil si Rolex za Casio,” spieva vo svojej najnovšej skladbe s názvom Out of Your League speváčka Shakira, ktorá zrejme ani len netušila, aký úspech táto skladba bude mať. Piesen totiž 24 hodín od zverejnenia zaznamenala viac ako 63 miliónov pozretí a na YouTube tak trhá rekordy. 

VIDEO: Shakira - Out of Your League. 

Shakira v piesni spieva aj o tom, že ju neverný Piqué nechal s novinármi pri dverách, veľkým dlhom a svokrou ako susedkou. Mama známeho futbalistu -  Montserrat Bernabeu totiž býva oproti podvádzanej speváčke. Tá má najnovšie na svojom balkóne dekoráciu, ktorá má byť zrejme odkazom práve pre ňu. A to hrozivo vyzerajúcu sochu bosorky nasmerovanú priamo do jej okien. Nie je totiž tajomstvom, že Montserrat má s novou frajerkou svojho syna pekný vzťah.

Shakira má doma takúto
Galéria fotiek (7)
Shakira má doma takúto nezvyčajnú dekoráciu.
Zdroj: profimedia.sk

Shakira má doma takúto
Galéria fotiek (7)
Shakira má doma takúto nezvyčajnú dekoráciu.
Zdroj: profimedia.sk

Nejde o prvú skladbu, v ktorej Shakira čerpala zo svojej vlastnej trpkej skúsenosti. Že jej otec jej dvoch synov bol neverný vyšlo najavo počas uplynulého roka. Kým v skladbe s názvom Monotonia hovorila o zlomenom srdci a vyspievala sa zo svojej bolesti, tá aktuálna je akousi pomstou, v ktorej chce nevernika zosmiešniť. 

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
  {{ question.context }}
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

DRSNÝ ODKAZ SVOKRE: Podvádzaná Shakira si už poriadne zgustla aj na nej... Preboha, veď ju porazí!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články