°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Peklo po rozchode so slávnou speváčkou a teraz... Prekvapivý zvrat!

Demi Lovato a Max Ehrich počas romantických zásnub.
Demi Lovato a Max Ehrich počas romantických zásnub.
Zdroj: Instagram D.L.
14.10.2020 20:00

LOS ANGELES - Už na ňu zabudol?! Max Ehrich (29) sa do povedomia verejnosti dostal ako frajer slávnej speváčky Demi Lovato (28), ktorú po zhruba piatich mesiacoch randenia požiadal o ruku. Keď o dva mesiace na to dostal kopačky, niesol to veľmi tragicky. Novinky o jeho súkromí preto mnohých prekvapia.


Ľudia sa s rozchodom vyrovnávajú rôzne. Herec Max Ehrich, ktorý bol dva mesiace snúbencom speváčky Demi Lovato, patrí k tým teatrálnejším jedincom. Keď sa s ním slávna brunetka rozišla. zverejňoval na sociálnej sieti Instagram uplakané fotky, paparazzi ho zvečnili ako opustený plače na pláži, kde sa zasnúbili a ako vyšlo najavo, Demi neustále bombardoval. 

Max Ehrich po rozchode zverejňoval na Instagrame aj takéto fotky.
Max Ehrich
Zdroj: Instagram

„Otravoval aj jej rodinu a priateľov. Všetci si ho zablokovali a Demi sa cíti veľmi trápne. Už sa aj radila s právnikmi,” uviedol pre médiá zdroj zo speváčkinho okolia. Jedným z dôvodov, prećo sa Lovato rozhodla tento vzťah ukončiť je aj to, že zistila, že jej milovaný Max v minulosti vypisoval obťažujúce správy jej kamarátke Selene Gomez. 

Zdá sa, že na krásne a známe tmavovlásky má mladík veľkú slabosť. Podľa medializovaných informácií sa z bolestivých kopačiek spamätáva v spoločnosti speváčky menom Sonika Vaid, ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v speváckej śou American Idol. Podľa jej vyjadrenia ich zoznámili spoloční priatelia a veľmi dobre si spolu rozumejú. Nuž, nechajme sa prekvapiť, či aj ju Max tak expresne rýchlo požiada o ruku...

Max Ehrich zabúda na Demi Lovato v spoločnosti menej známej speváčky Soniky Vaid.
Max Ehrich
Zdroj: Instagram


Galéria

Demi Lovato a Max Sonika Vaid Max Ehrich po rozchode Sonika Vaid Demi Lovato Max Ehrich zabúda na Demi Lovato Max Ehrich

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články