Vybavovanie si účtov v živom vysielaní: Papuľnatého moderátora zrazu odstrihli! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Vybavovanie si účtov v živom vysielaní: Papuľnatého moderátora zrazu odstrihli!

Piers Morgan a Susanna Reid
Piers Morgan a Susanna Reid
Zdroj: ITV
15.07.2019 13:30

LONDÝN - Pomsta za kritiku? Známy moderátor britského ranného vysielania si dovolil v priamom prenose vyčítavé slová na adresu režiséra programu. A zrazu bol Piers Morgan (54) z obrazu preč... Vraj technická chyba.


Piers Morgan je známy ako moderátor a tiež porotca britského Talentu. Aktuálne je tvárou relácie Dobré ráno, Británia. A práve tam si dovolil skritizovať režiséra. 

Erron Gordon si totiž odskočil k inému programu a následne na Instagrame informoval, že to bol vrchol jeho kariéry. Keď sa vrátil k rannému magazínu, Piers mu to spočítal. „Takže vrchol jeho kariéry nezahŕňa ľudí, s ktorými pracuje každý deň. Ok, v poriadku, neberieme to osobne,” vyjadril sa podľa The Sun Morgan v živom vysielaní. „Chcel som ťa vziať do Bieleho domu na moje ďalšie interview s Trumpom, ale... Toto je šoubiznis, máš smolu,” dodal. 

Vybavovanie si účtov v živom
Zdroj: ITV

Piers chcel možno svoju výčitku zaryť humorom, ale príliš mu to nevyšlo. Zrazu sa totiž na obrazovke objavil nápis informujúci o technických problémoch. „Technické problémy? To budú režisérske problémy, verte mi,” nezdržal sa ďalšieho rýpania moderátor. 

Nebolo to prvýkrát, čo ho v televízii takto odstrihli. Ktovie, koľko mu toho budú nadriadení ešte tolerovať. 


Galéria

Piers Morgan a Susanna Moderátora odstrihli. Vraj sa Piers Morgan moderuje ranné Piers Morgan sa tešil Piers Morgan Piers Morgan

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články