Extrémny výstrih prsnatej hviezdičky: Zázrak, že jej nevypadli! | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Extrémny výstrih prsnatej hviezdičky: Zázrak, že jej nevypadli!

Megan Barton Hanson
Megan Barton Hanson
Zdroj: profimedia.sk
25.04.2019 22:00

LONDÝN - Do očí jej nikto nepozeral! V stredu večer sa v Londýne konala slávnostná premiéra počinu Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile, na ktorej nechýbali hlavné hviezdy filmu - Zac Efron a Lily Collins. Pozornosť však na seba strhla aj hviezdička známa z reality šou Love Island - Megan Barton Hanson. Tej totiž z hlbokého výstrihu takmer vypadli prsia.


Zac Efron a Lily Collins už neraz dokázali, že patria medzi talentovaných hercov. Najnovšie sa stretli pred kamerami životopisného thrilleru s názvom Extremly Wicked, Shockingly Evil and Vile. V ňom stvárnili jedného z najznámejších sériových vrahov histórie - Teda Bundyho a jeho priateľku.

Na premiére to obom svedčalo. Lily a rovnako tak aj Zac totiž stavili na výrazne a zdobené outfity, v ktorých rozhodne nevyzerali nudne. 

Zac Efron, Lily Collins
Zdroj: SITA

Pohľady prítomných však na seba strhla aj Megan Barton Hanson, ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v britskej reality šou Love Island. Sexica zavítala do spoločnosti v červených šatách s hlbokým výstrihom, ktorý výrazne odhaľoval jej kypré poprsie. Megan si šaty neustále naprávala, aby sa vyhla trapasu a neukázala viac, než mala v pláne. Aj to však prítomným pánom stačilo na to, aby si ju obzerali s úsmevom na tvári.   

Megan Barton Hanson
Zdroj: profimedia.sk

Megan Barton Hanson
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Megan Barton Hanson predviedla?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 836Galéria

Megan Barton Hanson Zac Efron, Lily Collins Megan Barton Hanson Megan Barton Hanson Zac Efron Lily Collins

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články