°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Justin Bieber všetkých šokoval: Uvidíme ho ešte na pódiu? Kanadská hviezda má iné plány!

Justin Bieber
Justin Bieber
Zdroj: SITA/AP/Jordan Strauss
30.03.2019 18:00

LOS ANGELES - Kanadský spevák Justin Bieber si dáva pauzu od hudby. Oznámil to na službe Instagram, kde vysvetlil, že sa chce venovať svojmu zdraviu a rodine.


"V súčasnosti sa veľmi sústreďujem na nápravu niektorých hlboko zakorenených problémov, ktoré mám, tak ako má väčšina z nás, aby som sa nezrútil, mohol udržať svoje manželstvo a byť otcom, ktorým chcem byť. Hudba je pre mňa veľmi dôležitá, ale nič nie je dôležitejšie, ako moja rodina a zdravie," napísal v príspevku 25-ročný interpret, ktorý je ženatý s modelkou Hailey Baldwin.

Návrat v znamení úžasného albumu

Rodák z Londonu v Ontáriu oznámil svoju hudobnú prestávku v reakcii na otázky fanúšikov o jeho novej tvorbe. Hoci sa hudbe chvíľu venovať nebude, neplánuje s ňou skončiť úplne. Ako na Instagrame napísal, plánuje sa vrátiť s novým "úžasným" albumom, a to čo najskôr.

Justin Drew Bieber, ktorý je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi, vydal v roku 2009 EP nahrávku My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a Purpose (2015). Na konte má tiež kompilácie My Worlds: The Collection (2010) a Journals (2013). Počas kariéry stihol získať napríklad jednu Grammy, dve BRIT Awards, 19 Billboard Music Awards, 15 American Music Awards či 23 Teen Choice Awards.


Galéria

Justin Bieber Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber a Selena

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články