Justin Bieber prosí o modlitby, jeho žena sa takto pretŕča v spoločnosti! | Topky.sk

Pondelok, 20. máj 2019. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

Justin Bieber prosí o modlitby, jeho žena sa takto pretŕča v spoločnosti!

Justin Bieber s manželkou Hailey.
Justin Bieber s manželkou Hailey.
Zdroj: Twitter.com/Fly FM
13.03.2019 20:00

NEW YORK - Justin Bieber (25) pred pár dňami poriadne vystrašil svojich priaznivcov. Prostredníctvom sociálnych sietí priznal, že bojuje s depresiami a svojich fanúšikov vyzval k tomu, aby sa za neho modlili. V náročných chvíľach mu je oporou jeho žena Hailey (22). Tá si ale v utorok od speváka odbehla do spoločnosti, kde v sexi šatách predviedla svoje dokonalé krivky.


Justin Bieber sa stal súčasťou šoubiznisu v útlom veku, čo sa na jeho živote podpísalo. V nedávnych rozhovoroch otvorene hovoril o negatívnych stránkach slávy i o svojich problémoch. Miláčik mnohých dievčat sa netají tým, že jeho psychika je pomerne krehká. 

Pred pár dňami zverejnil na instagrame odkaz, ktorý mnohých jeho priaznivcov vyľakal. „Dosť teraz bojujem. Cítim sa ako odpojený a čudne... Stále sa z toho dostanem, takže nemám oobavy. Len som sa chcel s vami spojiť a poprosiť vás, aby ste sa za mňa modlili. Boh je verný a vaśe modlitby ozaj fungujú,” vyznal sa Bieber zo svojich pocitov. 

Hoci je Justin na sociálnych sieťach aktívny a nedávno poskytol pár rozhovorov, spoločenským podujatiam sa celkom vyhýba.

Jeho žena Hailey sa však v utorok zúčastnila veľkého otvorenia nového hotela. Spoločne s kamarátkami - modelkami Elsou Hosk, Kendall Jenner a Joan Smalls sa celkom dobre zabávali. Bieberova manželka mala na sebe minišaty s výstrihom, ktoré dokonale zvýraznili jej ženské zbrane. Nechajme sa prekvapiť, či kráska najbližšie vezme medzi ľudí aj svojho manžela...

Hailey Bieber sa zabávala v spoločnosti kamarátok z modelingu. Zľava Elsa Hosk, Kendall Jenner, Hailey Bieber a Joan Smalls.
Justin Bieber prosí o
Zdroj: SITA


Galéria

Justin Bieber s manželkou Hailey Bieber sa zabávala Justin Bieber bojuje s Justin Bieber a Hailey Justin Bieber a Hailey Hailey Bieber Hailey Bieber Hailey a Justin

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články