°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Brucho známej herečky je obrovské: Napcháva sa už aj na ulici!

Kate Hudson
Kate Hudson
Zdroj: profimedia.sk
18.09.2018 17:00

LOS ANGELES - Keď musíš, tak musíš! Povedala si tehotná Kate Hudson (39), keď ju pred pár dňami prepadol hlad. Známa herečka si bez okolkov dopriala chutný koláč priamo na ulici. Z toho, že jej robia spoločnosť otravní paparazzi, si ťažkú hlavu vôbec nerobila.


Kate Hudson sa čoskoro stane trojnásobnou mamičkou. K dvom synom by jej malo pribudnúť dievčatko. Termín herečkinho pôrodu nie je presne známy, no pri pohľade na herečkino brucho to pôsobí dojmom, akoby ten veľký moment mal prísť už každým dňom. 

Momentkou svojho veľkého bruška sa plavovláska pochválila aj na instagrame. „Kate vyzeráš nádherne. Už sa veľmi teším na to, keď bude tvoje dievčatko na svete. Držím palce, aby všetko dobre dopadlo,” znejú vybrané komentáre od jej fanúšikov.

Kate Hudson má takéto veľké bruško.
Kate Hudson
Zdroj: Instagram

Kate sa počas tehotenstva nevyhýbala pohybu. Avšak, čo sa týka stravy, tak si dopraje očividne všetko, na čo má chuť. Paparazzi ju nedávno nafotili, ako sa napcháva priamo na ulici. Ťažkú hlavu si z toho nerobila, dokonca im ochotne pózovala. Nuž, táto herečka nepatrí k tým, ktoré potrebujú byť tip-top za každých okolností. 

Kate Hudson sa napchávala priamo v uliciach.
Kate Hudson
Zdroj: profimedia.sk

Prekvapilo vás, aké veľké je tehotenské bruško tejto známej herečky?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 519Galéria

Kate Hudson Kate Hudson má takéto Kate Hudson sa napchávala Kate Hudson má dvoch Kate Hudson si tehotenstvo Kate Hudson

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články