°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Krásnej herečke sa v detstve vysmievali: Kvôli TOMUTO by boli mnohé ženy nešťastné!

Kate Hudson
Kate Hudson
Zdroj: SITA
19.04.2019 00:00

LOS ANGELES - Krásna aj s nedostatkom! Taká je herečka Kate Hudson, ktorá dnes oslavuje 40. narodeniny. Hviezdička známa z mnohých filmoch má totiž odstávajúce uši, za ktoré sa vôbec nehanbí. Práve naopak. Hrdo ich vystavuje na obdiv.


Kate Hudson sa narodila 19. apríla1979 v Los Angeles. Jej mamou je slávna herečka Goldie Hawn a otcom hudobník Bill Hudson. Od jej 18 mesiacov ju však vychovával herec Kurt Russell. 

Kate Hudson so svojou slávnou mamou Goldie Hawn.
Kate Hudson
Zdroj: SITA

Zaujímavé je, že hoci sa Kate narodila s odstávajúcimi uškami, jej slávna mama ich jej nedala operovať. A to ani keď sa jej spolužiaci vysmievali. V rozhovoroch prezradila, že toto rozhodutie nechala na Kate. A šarmantná blondínka svetu ukázala, že môže byť slávnou a úspešnou aj s takýmto nedostatkom. 

Kate Hudson ako dievčatko.
Kate Hudson
Zdroj: profimedia.sk

Kate dostala prvé herecké príležitosti hneď po skončení strednej školy. Zahrala si napríklad vo filmoch 200 Cigariet, Všetko o Adamovi, Štyri pierka, Ako prísť o muža za 10 dní, Mačacie zlato, Kľúč a iné.  

Kate Hudson vo filme Ako prísť o muža za 10 dní.
Kate Hudson
Zdroj: Paramount Pictures

Čo sa súkromia týka, Hudson sa v posledný deň roku 2000 vydala za hudobníka Chrisa Robinsona, ktorému v 2004 porodila syna. Dva roky na to sa dvojica rozišla a nasledoval rozvod. V roku 2011 herečka porodila ďalšieho syna. Jeho otcom bol Matt Bellamy, s ktorým bola zasnúbená. Namiesto svadby však prišiel rozchod. Herečkiným aktuálnym partnerom je Danny Fujikawa, ktorému začiatkom októbra porodila dcérku. 

Kate Hudson s aktuálnym partnerom.
Kate Hudson
Zdroj: SITA

Kate Hudson so svojou dcérkou.
Kate Hudson
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, profimedia.sk, Paramount Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články