°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Slávnej mamine dáva dieťa poriadne zabrať: Paparazzi FOTO ako dôkaz!

Kate Hudson
Kate Hudson
Zdroj: SITA
05.12.2018 17:00

LOS ANGELES - Hlavne pohodlne! Týmto sa po pôrode dieťatka riadia mnohé ženy. A vyzerá to tak, že zástankyne toho sú aj medzi celebritnými maminami. Tie si zväčšia potrpia na tip-top vzhľad, avšak herečka Kate Hudson (39) očividne nepotrebuje vyzerať vždy ako zo žurnálu. Veď sa pozrite!


Kate Hudson patrí k hollywoodskym kráskam, ktoré sú známe najmä vďaka účinkovaniu v romantických komédiách. Pre sympatickú blondínku je dlhé roky typický zdravý spôsob stravovania a pravidelný pohyb. 

K nemu sa Kate nedávno vrátila po niekoľkomesačnej pauze. Začiatkom októbra sa jej narodila vytúžená dcérka. Slávna blondínka sa počas tehotenstva prehnane neobmedzovala a prežívala ho ako mnohé iné ženy. V týchto dňoch sa už však pustila do zhadzovania nadbytočných kilogramov, o čom informovala svojich fanúšikov prostredníctvom instagramu.

Kate nemá problém ukázať sa svetu strapatá a spotená. Rovnako tak nemá problém vybehnúť do ulíc bez štipky mejkapu, v neforemných šatách a učesaná len tak ledabolo. Dokazujú to najnovšie paparazzi zábery.

Bulvárny fotograf totiž zvečnil slávnu herečku cestou od zubára a veru, ako kráska z červeného koberca príliš nevyzerala. Viaceré mamičky nám však dajú za pravdu, že popri starostlivosti o dieťatko a iných povinnostiach je dokonalý mejkap to posledné, na čo pomyslia...

Kate Hudson nepotrebuje byť tip-top za každých okolností.
Kate Hudson
Zdroj: profimedia.sk

Máte vo svojom okolí mamičky, ktoré dbajú na to, aby boli vždy tip-top?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 153Galéria

Kate Hudson Kate Hudson nepotrebuje byť Kate Hudson už pracuje Kate Hudson sa svetu Kate Hudson má tri Kate Hudson má doma Kate Hudson sa počas Kate Hudson počas tehotenstva.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články