Piatok, 23. apríl 2021. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Krušné chvíle Studenkovej na natáčaní: Otras mozgu… Skončila v nemocnici!

Zdena Studenková skončila po natáčaní filmu s otrasom mozgu.
Zdena Studenková skončila po natáčaní filmu s otrasom mozgu.
Zdroj: TV Markíza
07.04.2021 17:00

BRATISLAVA - Zdena Studenková (66) patrí k najzvučnejším menám slovenskej hereckej scény. Na svojom konte má nespočetné množstvo seriálových či filmových úloh. No a práve pri natáčaní jednej z nich skončila s nepríjemným úrazom. S otrasom mozgu ju museli odviesť do nemocnice!


VIDEO: Pripomeňte si Studenkovej Sladké mámení z filmu S tebou mě baví svět

O nepríjemný zážitok sa podelila v šou 2na1, kde sa po rokoch stretla so svojím dávnym hereckým kolegom z kultovej komédie S tebou mě baví svět Pavlom Novým. Okrem natáčania sexi scén v spomínanom filme má totiž blondínka aj trochu iný zážitok s českým hercom. A oveľa nepríjemnejší.

„Keď sme spolu točili film s mojím bývalým manželom Stanom Párnickým, volalo sa to Južná pošta, tak sme hrali scénu na takej lúke. Stano povedal - Pavel, teraz jej musíš dať facku. A takú, že ona spadne,“ začala opisovať osudnú scénu Studenková. 

Zdena Studenková prezradila, že jej Pavel Nový spôsobil pri natáčaní slabý otras mozgu.
Krušné chvíle Studenkovej na
Zdroj: Tv Markíza

Scéna sa, samozrejme, musela niekoľkokrát opakovať. A to si odnieslo aj herečkino zdravie. „Dostala som niekoľko ostrých, lebo nikdy nebolo dosť dobré. A po skončení natáčania ma produkcia odniesla do nemocnice - slabý otras mozgu som mala,“ šokovala Zdena. 

Táto informácia prekvapila aj samotného Pavla, ktorý o tom nič nevedel. „Čo?! To som sa nedozvedel. To by som za tebou do tej nemocnice prišiel s kyticou,“ zahlásil dávny kolega. A všetko otočil na Studenkovej ex: „Ešte ten tvoj bývalý manžel vymyslel takú scénu - volalo sa to hrubý sex v kukurici. A to bola taká pomsta... On ťa nemal veľmi rád!“ Viac sa dozviete už dnes večer na Markíze.

Pavel Nový bol manželom Zdeny Studenkovej v ikonickej komédii S tebou mě baví svět.
Krušné chvíle Studenkovej na
Zdroj: Tv Markíza


Galéria

Zdena Studenková skončila po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články