Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Hanba markizáckej nevesty: Ženích rezervoval večeru... Meškala vyše hodiny a prišla opitá!

Meškala vyše hodiny a prišla opitá!
Meškala vyše hodiny a prišla opitá!
Zdroj: TV Markíza
08.04.2021 16:30

BRATISLAVA - Ešte na začiatku markizáckej šou Svadba na prvý pohľad to vyzeralo tak, že odborníkom sa podarilo dať dokopy skutočne dokonalý pár. Trénerka Veronika a športovec Adam boli pred oltárom úplne nadšení a celý čas medzi nimi preskakovali iskry. Lenže...


Všetko sa zmenilo v momente, keď dvojica dorazila na dovolenku do Dubaja. Tam začal mať párik nezhody a veľa času trávili oddelene. Kým Adam mal z celej situácie hlavu v smútku, Veronika si išla po svojom. Začalo jej vadiť, že Adam je od nej mladší, čo sa vraj prejavuje na jeho správaní, pričom ona sama vraj túži po vzťahu s vyzretejším mužom. Potom si však sľúbili, že začnú viac komunikovať a svojmu vzťahu ešte dajú šancu. 

Takto to vyzeralo na svadbe Adama a Veroniky, keď nevesta počula jeho meno a vybuchla smiechom:

Po ukončení svadobnej cesty sa blondínka presťahovala do Trnavy, kde býva Adam. Začala etapa ich spoločného bývania, no zatiaľ sa nezdá, že by sa medzi nimi niečo zmenilo k lepšiemu. Práve naopak. Bývalý futbalista chcel totiž so svojou manželkou stráviť príjemný večer, a tak zarezervoval večeru v sushi reštaurácii. 

Lenže Veronika zašla do Trenčína, aby sa stretla s kamarátkou. Spoločne si dali niekoľko drinkov a zábava pokračovala napriek tomu, že blondínka vedela, že bude meškať na naplánovanú večeru. To so smiechom povedala aj svojej kamarátke. Za Adamom napokon prišla s vyše hodinovým meškaním a aby toho nebolo málo, bola značne podgurážená. „Si opitá?” pýtal sa ženích, keď sa objavila v dverách a bolo jej akosi veselo.  

Veronika meškala na dohodnutú večeru. Namiesto toho si dopriala niekoľko drinkov s kamarátkou.
Hanba markizáckej nevesty: Ženích
Zdroj: TV Markíza

Domov prišla celkom veselá, Adamovi sa to však vôbec nepozdávalo.
Hanba markizáckej nevesty: Ženích
Zdroj: TV Markíza

„Nie, len tak. Mala som drink. Dva. Tri. Normálne s kamarátkou,” povedala svojmu manželovi, ktorý alkoholu neholduje. „Hodinu a pol dozadu sme mali byť na sushi. Príde opitá domov, paráda. To sa oplatí,” hneval sa mladý športovec. Vtedy začala jeho polovička habkať, že sa rýchlo nachystá a môžu vyraziť. 

Hádka medzi Adamom a Veronikou skončila plačom.
Hanba markizáckej nevesty: Ženích
Zdroj: TV Markíza

Adam však jej plány zatrhol. „Kam sa chceš chystať? Veď máš tri promile. Môžeš ísť do postele a ísť spať,” zrušil ju. „Dnes sme mali ísť spolu na večeru, mali sme to vybavené. Pre mňa je to hanba. Proste medzi nami to nefunguje a ja keď vidím takéto veci... Tak to ani fungovať nebude,” vyplachoval žalúdok podguráženej Veronike, ktorá začala plakať, že potrebovala svojich "5 minút". 

A ako celá situácia dopadne? Nenechajte si ujsť ďalšie epizódy šou Svadba na prvý pohľad! 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Meškala vyše hodiny a Veronika meškala na dohodnutú Domov prišla celkom veselá, Hádka medzi Adamom a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články