Piatok, 23. apríl 2021. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Dcéra Borisa Kollára sa odviazala: Nechala sa nafotiť HORE BEZ!

Dcéra Borisa Kollára sa odviazala!
Dcéra Borisa Kollára sa odviazala!
Zdroj: Vlado Anjel
04.01.2021 15:00

BRATISLAVA - Najstaršia dcéra Borisa Kollára už dávno nie je malým dievčatkom. Alexandra Horňáková (19) je síce vzdelaná mladá dáma s veľkými ambíciami, ktorá sa nesnaží vyšplhať po otcovom chrbte, no zároveň občas rada zaprovokuje a nehanbí sa ukázať svoje krivky. Aha, akú FOTO najnovšie zverejnila!


Saša sa už niekoľkokrát svojim fanúšikom na sociálnych sieťach ukázala v plavkách či v spodnej bielizni, no aktuálne nejde o žiadne amatérske zábery. Mladá blondínka sa zverila do rúk profesionálneho fotografa, no a výsledok je celkom odvážny. Borisova najstaršia totiž pózuje hore bez a atmosféra záberov je tak jemne provokujúca. 

Alexandra Horňáková už dávno nie je malým dievčatkom
Dcéra Borisa Kollára sa
Zdroj: Vlado Anjel

Alexandra sa síce úplne nevyzliekla a vidno, že spodnú časť bielizne má oblečenú, no to sa už nedá povedať o vrchnej časti. Takmer nahú blondínku vo vysokých podpätkoch zahaľujú len nohavičky a predĺžené sako, laškovne pôsobí aj póza a zvodný výraz.

Fotka síce ani zďaleka nepôsobí lacno a vulgárne, ako to pri mnohých známych ženách, bohužiaľ, často býva zvykom, no Borisa zrejme veľmi nepoteší, že pri pohľade na jeho dcéru chlapi len tak slintajú. Na druhej strane - Saša je už predsa len oficiálne dospelá a jej pózovanie, našťastie, dopadlo naozaj vkusne. 


Galéria

Dcéra Borisa Kollára sa Alexandra Horňáková už dávno Alexandra Horňáková Boris Kollár

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články