Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Víťazka Superstar si užíva dovolenku so sestrou: Podobu nezaprú a... FOTO v plavkách!

Tereza Mašková so sestrou Veronikou
Tereza Mašková so sestrou Veronikou
Zdroj: Instagram
16.07.2020 11:00

POREČ - Víťazka minulého ročníka speváckej šou Superstar Tereza Mašková, si odbehla s priateľom Oliverom, sestrou Veronikou a kamarátom do Chorvátska na dovolenku. Pri mori si užívajú slnečné lúče a sestry Maškové, ktoré podobu nezaprú, sa pochválili aj zábermi v plavkách.


Nie je to tak dávno, čo minuloročná víťazka Superstar vydala svoj debutový album Zmatená. Dva roky po skončení šou má na konte prvé hudobné dieťa a po uvoľnení opatrení si odbehla do zahraničia k moru na zaslúžený oddych. Spoločnosť v Chorvátsku jej robia priateľ Oliver, kamarát Lukáš a sestra Veronika.

S tou podobu rozhodne nezaprú a len blázon by tvrdil, že je to naopak. Dievčatá sú mladé a krásne a za svoje postavičky sa rozhodne hanbiť nemusia. A keďže plavky sú povinná výbava na každú dovolenku, dievčatá Maškové sa pochválili aj zábermi v nich. A musíme uznať, že im to pristane.

Zábery nájdete v našej GALÉRII»

Tereza Mašková so sestrou podobu nezaprú.
Víťazka Superstar si užíva
Zdroj: Instagram


Galéria

Tereza Mašková sa za Tereza Mašková so sestrou Veronika Mašková Tereza Mašková so sestrou Veronika Mašková si užíva Tereza Mašková odišla na Štvorica si užíva chorvátske

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články