Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Zo superstaristu je dvojnásobný otec: Ukázal synčeka a... TAKÉTO dostal meno!

Už je z neho dvojnásobný otec.
Už je z neho dvojnásobný otec.
Zdroj: Instagram
26.07.2020 15:00

PRAHA - Hoci sa mu nepodarilo cez duety prebojovať v šou ďalej, spevák prežíva najšťastnejšie obdobie. Superstarista Jaro Dolník sa stal dvojnásobným otcom a jeho manželka Eva mu porodila synčeka. K malému Dávidkovi pribudol braček a hrdý otecko sa pochválil aj fotkou novorodeniatka.


Hovorí sa nešťastie v hre, šťastie v láske. A práve tento výrok si požičal aj Jaro Dolník, keď vypadol zo Superstar. I keď mu to bolo ľúto, doma ho čakalo neskonalé šťastie. So svojou manželkou Evkou vychovávajú syna Dávidka a už počas súťaže sa tešili na ďalší prírastok, ktorého sa dočkali včera.

V Superstar sa prebojoval Jaro do duetov, no tam vypadol.
Zo superstaristu je dvojnásobný
Zdroj: Instagram

Takmer presne týždeň pred ich prvým výročím svadby priviedla Eva na svet druhého synčeka. „Marián Dolník 25.7.2020, 3020 kg • 46 cm. Moja najkrajšia a najstatočnejšia žena mi dnes dala druhého syna. Obidvaja sú v poriadku. Ďakujem," pochválil sa hrdý dvojnásobný otec na sociálnej sieti. Chlapček dostal tradičné meno. Fotografiu šťastného tatinka zverejnila aj čerstvá rodička. „Myslíte, že mi toho chlapčeka ten tatinko niekedy požičia?" napísala v príbehu na Instagrame. Jaro sa zrejme, ako mnohí milujúci muži, úplne roztápa zo svojho druhého syna. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa zdravia a síl.

Jaro Dolník sa stal včera dvojnásobným otcom.
Zo superstaristu je dvojnásobný
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuFOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články