°C

Utorok, 29. september 2020. Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím.

Slovenský raper vytočený do nepríčetna: V noci počul hluk a potom... VIDEO rozmlátili mu auto!

Slovenskému raperovi rozmlátili auto!
Slovenskému raperovi rozmlátili auto!
Zdroj: pixabay.com
21.05.2020 05:45

BRATISLAVA - Väčšina umelcov má rovnako ako bežní ľudia po koronakríze hlboko do vrecka, keďže aj oni prišli o podstatnú časť svojich príjmov. Zrejme nikoho by teraz nepotešili nečakané výdavky, o to horšie sa musel cítiť slovenský raper Majself (33), keď mu v noci priamo pred domom rozmlátili auto...


„O pol jednej v noci som mal akurát otvorený balkón a počul som, že si niekto strašne túruje auto na spiatočku. Bola to veľmi vysoká rýchlosť, ešte v takej lokalite, kde sú veľmi naúzko zaparkované autá. Vybehol som na balkón a videl človeka, ktorý takto medzi ďalšími autami robil úplne šialené manévre,” povedal pre Topky.sk Michael Švehla, ktorý v tom momente zostal úplne zhrozený, a to ešte zďaleka nebolo všetko. 

Z toho, čo videl, mal dojem, že dotyčný bol zrejme pod vplyvom omamných látok. „V priebehu 30 sekúnd najprv nabúral do kvetináčov pri autách, potom sa znova rozbehol a v plnej rýchlosti na spiatočke nabúral do prednej časti nášho auta a následne ušiel,” opísal nám Majself s tým, že v tom momente vybehol z bytu a celú vec okamžite nahlásil policajtom. 

Majself zverejnil aj opis vozidla, ktorým nabúrali do jeho auta.
Slovenský raper vytočený do
Zdroj: Instagram Majself

Podľa slov v jeho videu, ktoré zverejnil na Instagrame, sa muži zákona veľmi k činu nemali, no viac nechcel povedať ani nám, keďže v minulosti mal vraj s políciou dobré skúsenosti a jej členovia sa k nemu vždy správali maximálne profesionálne. V spomínanom videu uviedol aj opis a EČV vozidla, v ktorom sedel zjavne šialený muž.

Medzitým však, bohužiaľ, zistili, že značka s evidenčným číslom na aute bola ukradnutá. Viac sa dozviete vo videu vyššie, kde uvidíte aj to, ako po búračke skončilo auto Majselfa. Vinníka sa snáď napokon podarí úspešne dolapiť.


Galéria

Raper Majself s manželkou Slovenskému raperovi rozmlátili auto! Majself zverejnil aj opis Raper Majself s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články