°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Slováčkovej boj s rakovinou: Má za sebou operáciu a... FOTO Prišla už aj o obočie!

Dcéra Felixa Slováčka a Dády Patrasovej bojuje s rakovinou
Dcéra Felixa Slováčka a Dády Patrasovej bojuje s rakovinou
Zdroj: Instagram A.S.
21.04.2020 21:00

PRAHA - Dcéra Dády Patrasovej (63) a Felixa Slováčka (76) stále bojuje s rakovinou. Koncom marca absolvovala posledné chemoterapie, potom uviedla, že ju ešte čaká operácia a ožarovanie. Chirurgický zákrok má talentovaná Anička (24) aktuálne za sebou, takto po ňom dopadla!


Mladá herečka sa po prevalení informácií o tom, že má rakovinu prsníka, do úzadia nestiahla. Naopak, svojich fanúšikov aktívne oboznamuje so všetkým, čo s bojom proti chorobe súvisí. Nedávno dokonca priznala aj to, že uvažovala o odstránení oboch prsníkov, napokon však lekárka skonštatovala, že tento zákrok zatiaľ potrebný nie je. 

Aktuálne má už pár dní po operácii, po ktorej bude nasledovať séria ožarovaní. „Hlásim, že včera ma prepustili z nemocnice, kde ma pred týždňom operovali. Tak uvidíme, čo povedia výsledky a čo bude ako ďalej. Teraz som poctivo doma, cvičím ruku a maznám sa s mačkami,” uviedla Anička a nezabudla poďakovať sestričkám a lekárom za ich starostlivosť. 

K príspevku pridala ďalšiu fotku s holou hlavou bez vlasov, o ktoré prišla počas chemoterapie. Česká bojovníčka si uvedomuje, že sa nemá vôbec za čo hanbiť, a svoju nahú pokožku hlavy ukázala už niekoľkokrát. Teraz ale prišla s ďalšou novinkou. Nemá takmer žiadne obočie, čo si dovtedy všimol len málokto, keďže si ho väčšinou dokresľovala. „Rakovina verzus obočie 1:0,” skonštatovala Slováčková. 

Anička Slováčková prišla po chemoterapiách o vlasy aj obočie.
Slováčkovej boj s rakovinou:
Zdroj: Instagram A.S.

Slováčkovej boj s rakovinou:
Zdroj: Instagram A.S.


Galéria

Anička Slováčková Dcéra Felixa Slováčka a Anna Slováčková Anička Slováčková prišla po Anička Slováčková Anna Slováčková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články