°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Radikálna zmena Pavla Bruchalu: Exmarkizáka dostala karanténa... Šiel dohola!

Pavel Bruchala urobil zásadnú zmenu.
Pavel Bruchala urobil zásadnú zmenu.
Zdroj: Instagram P.B.
26.03.2020 19:01

BRATISLAVA – V izolácii či karanténe sa teraz odporúča ostať každému, no toľko dní doma v nás prebúdza rozličné nápady. Kým niektorí začnú skladať puzzle, štrikovať, čítať knihy, na ktoré sa chystajú už rok, bývalý markizák Pavel Bruchala (42) to vzal z radikálnejšieho konca a šiel úplne dohola!


Karanténa nás má ochrániť, no na mnohých z nás sa už začína pomaly, ale isto podpisovať, a to v rôznych podobách. Toľko času doma bez možnosti výletu, vybehnutia si na kávu s priateľmi či nakupovania nás privádza k rozličným rozhodnutiam. Niekto šije rúška, aby pomohol iným, niekto sa púšťa do hobby, na ktoré doposiaľ nemal dosť času a ďalší sa zas rozhodne pre radikálnu zmenu.

Presne to urobil bývalý moderátor z televízie Markíza Pavel Bruchala, ktorý v poslednom čase zásoboval svoj profil na Instagrame najmä zážitkami z cestovania. Teraz však i on musí sedieť doma, a tak urobil v skutku zaujímavý krok. „Tak som sa rozhodol, že si spríjemním ten čas, kedy máme zostať doma. A že je čas možno spraviť nejakú zmenu, takú radikálnu, a keď som sa tak na seba pozrel do zrkadla, tak som si povedal, že už toho nemám veľa na tej hlave, tak by som si to mohol vlastne úplne skrátiť a využiť ten čas aj na regeneráciu pokožky,“ prezradil vo videu modrooký sympaťák. .

Na svoj profil na sociálnej sieti pridal priebeh toho, ako ide dohola. „Poďme na to, možno tým inšpirujem aj ďalších z vás,“ povedal Bruchala, ktorý si hneď začal holiť hlavu. Napokon so smiechom dodáva: „Myslel som si, že nemám toľko vlasov.“ Dokonca vtipkoval, že si možno nechá vlasy na bokoch. Musíme však dodať, chvalabohu, že dal dolu všetko. S vlasmi po bokoch totiž tak trochu pripomínal rozprávkového Gargamela.

Pavel Bruchala podstúpil radikálnu zmenu!
Radikálna zmena Pavla Bruchalu:
Zdroj: Instagram P.B.

Pristalo to Pavlovi Bruchalovi viac predtým alebo teraz?


Galéria

Pavel Bruchala sa rozhodol Pavel Bruchala urobil zásadnú Pavel Bruchala podstúpil radikálnu Pavel Bruchala Toľko vlasov mal Bruchala Pavel Bruchala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram P.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články