°C

Utorok, 2. marec 2021. Meniny má Anežka, zajtra Bohumil, Bohumila.

Obrovský šok pre Rozborila: Vilo len ťažko hľadal slová... TOTO je dôvod!

Vilo Rozboril ťažko hľadal slová.
Vilo Rozboril ťažko hľadal slová.
Zdroj: Facebook V.Ř.
13.02.2020 15:50

BRATISLAVA – Tak tomu sa povie šok! Moderátor Vilo Rozboril (53), ktorého diváci poznajú najmä vďaka tomu, že pomáha ľuďom, dnes oslavuje narodeniny. A práve pri tejto príležitosti si pre neho niekdajší účinkujúci z relácie V siedmom nebi pripravili poriadne prekvapenie. Ostrieľaný profík len ťažko hľadal slová!


Deň pred sviatkom všetkých zamilovaných oslavuje svoje narodeniny Vilo Rozboril. Ten má na svojom konte už niekoľko úspešných podaní pomocnej ruky tým, ktorí to skutočne potrebujú. Vďaka relácii V siedmom nebi sa zlepšil život mnohým osudom ťažko skúšaným ľuďom. Či už ich postretli zdravotné problémy, smrť blízkeho alebo sa stali obeťou vyčíňania prírody. A oni nezabúdajú.

Vila Rozborila poriadne prekvapili.
Obrovský šok pre Rozborila:
Zdroj: Facebook V.Ř.

Nezabúdajú na toho, kto im pomohol a vďaka komu dostali opäť nádej. Preto sa účinkujúci z príbehov rozhodli poďakovať moderátorovi relácie po svojom. V utorok pred jeho narodeninami sa totiž nakrúcala ďalšia epizóda a práve vtedy sa rozhodli Vila Rozborila prekvapiť. Ostrieľaný moderátor ťažko hľadal slová a skutočne ho to dojalo. „Ja som úplne dojatý, že tí ľudia na to myslia. To nie, že som dostal len túto tortu od účinkujúcich z príbehov V siedmom nebi, ja som dnes dostal tri torty,“ vyjadril sa Vilo.

Z gesta účinkujúcich bol veľmi milo prekvapený a potešilo ho, že si na neho takto spomenuli. „Zrejme si to našli na internete, tak mi doniesli torty. Ponúkol som kolegov, ktorí si ich rozkrájali a tú s mojou podobizňou, som si povedal, že donesiem domov aj manželke ukázať. Aby sme si aj my trošku osladili život. Teším sa, že ma takto prekvapili,“ povedal s úsmevom oslávenec.

Na narodeniny Vila Rozborila si spomenuli účinkujúci z relácie a priniesli mu na nakrúcanie hneď 3 torty.
Obrovský šok pre Rozborila:
Zdroj: TV JOJ

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Vilo Rozboril ťažko hľadal Vila Rozborila poriadne prekvapili. Na narodeniny Vila Rozborila Vilovi Rozborilovi prišli zagratulovať Od účinkujúcich dostal Vilo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV JOJ, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články