Krst speváčky Ronie: Erotika, slzy a... Kolegyne neprišli! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Krst speváčky Ronie: Erotika, slzy a... Kolegyne neprišli!

Ronie
Ronie
Zdroj: Vlado Anjel
14.11.2019 12:30

BRATISLAVA - Svoje debutové EP Domino včera predstavila talentovaná slovenská speváčka Ronie. Krst prebehol v komornej atmosfére, no o zaujímavé momenty rozhodne nebola núdza. Najskôr padali horúce bozky, neskôr prišiel na rad plač.


CD-čko, na ktoré sa dostalo sedem skladieb, prišlo pokrstiť až 6 blízkych priateľov speváčky. Medzi nimi nechýbali napríklad raperi Adis či Majk Spirit, ktorí na piesňach taktiež spolupracovali. Do rapu sa v jednej zo skladieb pustila aj Dominika Mirgová. Speváčka na pódiu prízvukovala, že medzi ňou a Ronie či inými speváčkami nepanuje v žiadnom prípade rivalita, ako by si mnohí mysleli, a neskôr sa to pokúsila dokázať poriadne odvážnym spôsobom.

Ronie a Dominika Mirgová priamo na pódiu predviedli horúci bozk.
Krst speváčky Ronie: Erotika,
Zdroj: Vlado Anjel

Brunetku totiž vyzvala k bozku, ktorý vyzeral poriadne horúco. Senzáciu však nečakajte. Dievčatá majú síce k sebe veľmi blízko, no v tomto prípade ide len o vrúcne priateľstvo.

Ronie a Dominika Mirgová sú blízke priateľky.
Krst speváčky Ronie: Erotika,
Zdroj: Vlado Anjel

Ďalším prekvapením večera bola Lucia Lula Gachulincová, ktorá sa ocitla v úlohe moderátorky. Moderátor, s ktorým totiž na večer počítali, musel na poslednú chvíľu odmietnuť a Lula sa kamarátke rozhodla pomôcť. Exfarmárka však vedela, do čoho ide a na pódiu bola doslova ako ryba vo vode a s nenúteným humorom zvládla svoju úlohu bravúrne.

Post moderátorky na poslednú chvíľu zastala exfarmárka Lucia Gachulincová.
Krst speváčky Ronie: Erotika,
Zdroj: Vlado Anjel

Počas samotného krstu však úsmevy vystriedali slzy. Mohli za to emócie a milé slová, ktoré rozcítili samotnú Ronie. Tá nezabudla poďakovať všetkým, čo sa na produkcii podieľali, ale úprimné slová venovala aj svojim rodičom. Ronie si v minulosti preskákala problémami s alkoholom či psychickými ťažkosťami, a práve rodičia jej boli obrovskou oporou.

Rodičia boli Ronie veľkou oporou počas ťažkého obdobia.
Krst speváčky Ronie: Erotika,
Zdroj: Vlado Anjel

Kto však na krste chýbal, boli speváčkine exkolegyne z dievčenskej formácie Forsomeone. Ronie sa netají tým, že s dievčatami po rozpade skupiny na nejaký čas prerušila kontakt, dnes však spolu vychádzajú dobre. Keďže ale brunetka chcela byť v tento večer obklopená iba tými najbližšími, bývalé kolegyne sa na zoznam hostí nedostali.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články