°C

Pondelok, 17. február 2020. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Spor Bičana s exmanželkou vrcholí: Zasiahol exekútor!

Andrej Bičan s bývalou manželkou Editou
Andrej Bičan s bývalou manželkou Editou
23.10.2019 13:00

BRATISLAVA - Aj napriek tomu, že rozvedení sú už od minulého roka, vojna medzi nimi stále pokračuje. Reč je o Andrejovi Bičanovi (44) a jeho ex Edite (42), ktorá je matkou dvoch detí známeho moderátora. Spor bývalých manželov najnovšie dosiahol až také rozmery, že Bičanovi musel siahnuť na peniaze exekútor.


Dôvodom sporu sa stalo výživné na deti. Súd sa síce priklonil na stranu Bičana, ktorý požadoval striedavú starostlivosť, no zároveň mu určil povinnosť platiť na ne výživné. To moderátor odmietol a do ich šarvátky nakoniec musel zasiahnuť exekútor, o čom najnovšie informoval Nový čas.

Andrej sa totiž vyjadril, že odmieta dotovať bývalú manželku a jej podnikanie, z čoho zjavné, že má za to, že by peniaze nepoputovali na potreby ich dvoch dcér. „V žiadnom prípade nebudem financovať podnikanie svojej exmanželky a prípadne jej plastické operácie. Deťom zabezpečujem všetko. Dôvod platiť matke do rúk nevidím,” povedal pred časom pre spomínaný denník s tým, že by svojim potomkom dal aj to posledné, čo má. 

Spokojná rodinka Bičanovcov je už minulosťou. Bývalí manželia sa rozviedli a deti sú v striedavej starostlivosti.
Spor Bičana s exmanželkou

Andrej Bičan s aktuálnou priateľkou Michaelou (24)
Spor Bičana s exmanželkou
Zdroj: Jan Zemiar

Jeho búrenie sa voči súdnemu rozhodnutiu však napokon nemalo žiadny zmysel. Do sporu sa aktuálne zapojil exekútor, a tak sa predsa len nejaké tie peniaze k Edite začali dostávať. „Exekútor po deviatich mesiacoch čakania vymohol časť výživného,” uviedla pre Nový čas moderátorova exmanželka. 

Myslíte si, že Andrej by mal rešpektovať rozhodnutie súdu a riadne platiť výživné?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 2992Galéria

Andrej Bičan s bývalou Spokojná rodinka Bičanovcov je Andrej Bičan s aktuálnou Andrej Bičan s priateľkou

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články