°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Bičan si v Tvojej tvári neškrtne: Vymenili ho... Poznáme štvrtého porotcu!

Poznáme štvrtého porotcu Tvojej tváre. A nie je ním Andrej Bičan!
Poznáme štvrtého porotcu Tvojej tváre. A nie je ním Andrej Bičan!
Zdroj: TV MARKÍZA
08.08.2019 11:00

BRATISLAVA - Televízia Markíza ohlásila návrat obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome už na jeseň. Stihli už odhaliť mená účinkujúcich aj prekvapivú zmenu moderátora, pričom na tento post si vybrali ostrieľaného Martina Nikodýma (48). K relácii neodmysliteľne patrí aj porota, do ktorej opäť zasadnú Zuzana Fialová, Kuly a Dano Dangl. Rozšafného Andreja Bičana však vystrieda nová tvár!


Len nedávno televízia zo Záhorskej Bystrice potešila svojich divákov a oznámila ďalšiu sériu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Opäť vybrali zaujímavú zostavu ľudí, ktorí sa budú snažiť čo najvernejšie napodobniť niektorú zo speváckych hviezd. Tohtoročnú osmičku tvorenú Nelou Pociskovou, Karin Haydu, Zuzkou Kravárikovou, Sašou Gachulincovou, Noëlom Czuczorom, Pavlom Topoľským, Dávidom Hartlom a Rasťom Sokolom bude opäť hodnotiť štvorčlenná porota.


Šokujúce zmeny v Markíze: Dlhoročná hviezda televízie skončila... Už majú náhradu!


Ako to bolo už aj počas predchádzajúcich ročníkov, ani tento nie je výnimkou a do porotcovských kresiel opäť zasadnú Zuzana Fialová, Mário Kuly Kollár a Dano Dangl. Kým minulú sezónu hodnotil spevácke výkony ako štvrtý porotca bývalý účastník Andrej Bičan, v nadchádzajúcej si už neškrtne. Jeho miesto totiž, ako sme sa dozvedeli od nášho zdroja, obsadí obľúbená herečka Zuzana Kubovčíková Šebová.

Miesto Andreja Bičana v porote obsadí obľúbená herečka.
Bičan si v Tvojej
Zdroj: TV MARKÍZA

„Zuzka doplní zostavu porotcov a bude každý týždeň hodnotiť výkony ôsmich účinkujúcich,” prezradil nám zdroj. Šebová pritom nie je v šou žiaden nováčik. Hodnotenie výkonov si už vyskúšala ako hosťujúca porotkyňa a v minuloročnej sérii sa dokonca so svojím manželom Michalom Kubovčíkom a kolegom z Hornej Dolnej Danom Heribanom zmenili na Modus.

Správu o účinkovaní Zuzany Kubovčíkovej Šebovej v piatom pokračovaní relácie potvrdila aj samotná Markíza: „Áno, s radosťou môžeme potvrdiť, že Zuzana Kubovčíková Šebová bude štvrtou porotkyňou piatej série úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome."

Sympatická predstaviteľka Terezy Peknej z Hornej Dolnej sa už na porotcovanie teší. „Som veľkým fanúšikom tejto šou, sledujem vždy jej slovenskú aj českú verziu. Keď som v prvej sérií hosťovala v porote a v poslednej sérii sme zasa spievali, cítila som sa tam vynikajúco," prezradila Zuzka.

Zuzana Kubovčíková Šebová sa objaví v novej série šou Tvoja tvár znie povedome ako štvrtá porotkyňa.
Bičan si v Tvojej

Tešíte sa, že v šou Tvoja tvár znie povedome bude porotkyňou Zuzana Kubovčíková Šebová?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 1177Galéria

Poznáme štvrtého porotcu Tvojej Miesto Andreja Bičana v Zuzana Kubovčíková Šebová sa Zuzka Šebová sa už Zuzana Kubovčíková Šebová sa Mnohým divákom Zuzana Šebová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články