°C

Sobota, 27. február 2021. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Fú, tá je ale sexi: Markizáčka predviedla horúce pohyby a vymakané brucho!

Jana Slačková predviedla sexi pohyby v novom videoklipe.
Jana Slačková predviedla sexi pohyby v novom videoklipe.
Zdroj: Jan Zemiar
02.07.2019 13:30

BRATISLAVA - Opäť ukázala svoje prednosti! Redaktorka a modelka Jana Slačková (23) má za sebou natáčanie videoklipu k horúcemu slovenskému hitu. A veru, je sa na čo pozerať. O sexi zábery mladej markizáčky totiž nie je núdza.


Mladá markizáčka v sebe skrýva hneď niekoľko talentov. Okrem práce v televízii sa pravidelne objavuje na prehliadkových mólach, vyskúšala si súboj o titul najkrajšej Slovenky a venuje sa aj tancu.

Práve ten predviedla v najnovšom videu. Ide o hudobný klip k novej piesni raperov Šortyho a ADissa, ktorý práve dostal zelenú. Hlavnú úlohu si v ňom strihla práve známa brunetka, a napriek tomu, že sa vo videu zvŕta okolo mopu či vysávača, je poriadne sexi.

Fú, tá je ale
Zdroj: youtube.com

Fú, tá je ale
Zdroj: youtube.com

Tanečnica, ktorá so svojou tanečnou skupinou v minulosti sprevádzala aj hviezdy svetového formátu, ako Robbie Williams či Jenifer Lopez, to aj tentokrát vo videu poriadne rozbalila a okrem vynikajúcich pohybov ukázala aj vyrysované bruško, ktoré by jej závidela nejedna žena.

Redaktorka a modelka nenecháva nič na náhodu a na svojej postave poctivo maká. Na sociálnej sieti sa s fanúšikmi dokonca delí nielen o krásne nastajlované fotky, ale aj o množstvo záberov práve z fitnes centra.

Fú, tá je ale
Zdroj: Instagram J.S.

A úsilie sa jej v tomto prípade vypláca. Pohľad na tancujúcu krásku určite poteší nielen hudobných fanúšikov, ale možno inšpiruje aj tých, ktorí sa k pohybu zatiaľ neodhodlali.

 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Jana Slačková predviedla sexi Jana Slačková je vo Vo videu si Jana Jana Slačková na svojej Okrem tanca či práce Krivky markizáčky Jany Slačkovej Pravidelné tanečné a silové Jana Slačková hviezdi v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram J.S., youtube.com, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články