Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

FOTO Odvaha jej nechýba: Krásna markizáčka ukázala NAHÉ prsia celej Prahe!

Janka Slačková má teda odvahy na rozdávanie!
Janka Slačková má teda odvahy na rozdávanie!
Zdroj: Jan Zemiar
04.09.2019 10:30

PRAHA - Fúha, tá ma teda odvahy na rozdávanie. Janka Slačková (25), ktorá pôsobí ako redaktorka v markizáckom Teleráne a okrem toho sa neraz postaví aj na prehliadkové mólo, sa za svoju postavu rozhodne hanbiť nemusí. Momentálne si užíva pobyt v českej metropole a fanúšikov potešila odvážnym záberom. A zrejme aj všímavých Pražákov!


Na svoju postavičku môže byť skutočne hrdá. Nevďačí za ňu len genetike, ale poctivo na nej maká aj so svojím priateľom Braňom. Janke Slačkovej je šport skutočne blízky. No občas si od neho treba oddýchnuť rovnako, ako od práce a dopriať si relax a chvíľky voľna.

A to si povedala zrejme aj sexi markizáčka, ktorá si odbehla s drahým do stovežatej Prahy. A práve z jedného z hotelov pridala na Instagram odvážnu fotografiu. Na prvý pohľad si Jana Slačková užíva len romantický výhľad po prebudení. Na druhej strane pozornému oku neujde, že je len v župane, ktorý je padnutý na pol žrde a podprsenka absentuje.

Brunetka sa tak v okne vystavila v podstate hore bez. Svoje prsia tak vystavila na obdiv celej Prahe. Alebo minimálne obyvateľom okolitých budov. S jej vekom a postavou si to však rozhodne môže dovoliť.

Janke Slačkovej veru odvaha nechýba.
FOTO Odvaha jej nechýba:
Zdroj: Instagram J.S.


Galéria

Janka Slačková má teda Janke Slačkovej veru odvaha Janka Slačková sa môže Janka Slačková sa venuje Jana Slačková Sexi Jana Slačková milujem Jana Slačková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram, Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články