Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Módne (s)hity z krstu: Štýlová Celeste Buckingham, jej neviditeľná sestra Carmel a Strapkovú prijala ulica!

Módne (s)hity z krstu novinky Carmel Paradise hodnotí Marián Hornyak.
Módne (s)hity z krstu novinky Carmel Paradise hodnotí Marián Hornyak.
Zdroj: Jan Zemiar
30.05.2019 00:10

BRATISLAVA - Pondelok večer patril sestre známej speváčky Celeste Buckingham (24). Hoci spieva už nejaký ten piatok, svoju novinku Smoke break predstavila Carmel Paradise (21) len nedávno. Jej hudobný počin spojený s premiérou videoklipu si nenechali ujsť najmä známe tváre z hudobného prostredia. Hoci večer patril mladšej zo sestier, tá viac známa ju tak trochu zatienila.


Dominika Rošková, tanečnica

Sexy outfit, ktorého základom je dobrý pomer prvkov. Biele šaty sú vhodne doplnené masívnejším čiernym opaskom, s ktorého výrazom hrajú aj topánky. Čierne sako a malá clutch kabelka štýlovo uzatvárajú celok, ktorý takto funguje. Na zváženie sú len náušnice, ktoré sú možno subtílnejšie, než aké by sa sem pýtali.

Módne (s)hity z krstu:
Zdroj: Jan Zemiar

Jana Trellová a Kristína Tran, PR manažérka a speváčka

Dámy to dali viac na casual, než sa trápiť nejakou príležitosťou. Obe šli po čierno-bielej kombinácii. Outfity nie sú ničím zaujímavé, je to taká klasika z ulice. Pekne vidno generačný názor na štýl a doplnky najmä na topánkach a „kabelkách". Iste má na to vplyv aj pocit komfortu a objemnosť vecí, ktoré v kabelke a ruksaku so sebou nosia.

Módne (s)hity z krstu:
Zdroj: Jan Zemiar

Carmel Paradise, speváčka

Pekné šaty zlatistej farby urobili Carmel trochu neviditeľnou, farba je dosť splývavá. Nechala ich pekne vyniknúť a nedoštylizovala zbytočné doplnky. Možno by to chcelo výraznejšie náušnice a snáď aj štýlovejšie („pódiovejšie") topánky. Trochu pozornosti by si zaslúžil ešte aj účes, predsa len to bola „jej" akcia a bola hostiteľkou.

Módne (s)hity z krstu:
Zdroj: Jan Zemiar

Veronika Strapková, speváčka

Veronika sa s tým nepárala, prišla, ako ju ráno prijala ulica. Čierny basic outfit trochu zvýraznila štýlová ľadvinková kabelka a tenisky. Tie mohli byť viac „statement", ale klasika je večná. K atmosfére sa veľmi hodí klobúk, ktorý tento outfit korunuje.

Módne (s)hity z krstu:
Zdroj: Jan Zemiar

Celeste Buckingham, speváčka

Celeste vyzerá štýlovejšie ako jej sestra. Siahla po absolútne trendy saku v holografických farbách. Efektné a štýlové. To doplnila už len čiernou v jednoduchých líniách. U nej pekne zafungovala aj prirodzená a neštylizovaná vizáž.

Módne (s)hity z krstu:
Zdroj: Jan Zemiar

Ronie, speváčka

Trochu dokrčená nuda. Pekná farebná kombinácia na jednoduchých kúskoch. Sponka vo vlasoch je šperkom, ale kričí a strháva na seba priveľa pozornosti. Kožená bunda a jednoduchá čierna kabelka spĺňajú funkciu žolíkov a hodia sa vždy.

Módne (s)hity z krstu:
Zdroj: Jan Zemiar

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Módne (s)hity z krstu Dominika Rošková Jana Trellová a Kristína Carmel Paradise Veronika Strapková Celeste Buckingham Ronie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články