Módne (s)hity | Topky.sk
Sobota, 1. október 2022. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Bohyňa v štýle Michaela Jacksona, sofistikovaný Latinák a Šišková... Joj!

Ivana Kičikoleva, Lukáš Latinák, Anna Šišková

Ivana Kičikoleva, Lukáš Latinák, Anna Šišková

Foto
31.10.2021 18:00

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň sa konalo niekoľko slávnostných premiér v kine, ktoré si nenechalo ujsť mnoho známych tvárí. A ako sa na túto príležitosť vyobliekali? Na to si posvietila módna návrhárka Andrea Koreňová. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »

Módne (s)hity: Prúser slovenskej herečky, kráľovná večera Vitteková a česká Barbie... HROZNÉ!

Módne (s)hity: Prúser slovenskej
Foto

10.10.2021 14:00

BRATISLAVA - Minulý týždeň sa v bratislavskej Inchebe konala veľká fashion show. Pozvanie na akciu prijalo mnoho známych tvárí nielen zo Slovenska, ale aj zo susedných Čiech. No ako sa na túto príležitosť obliekli? Na to si posvietila módna návrhárka Andrea Koreňová. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Málo ženská Franeková, príliš ženský Horján a Drobná? Príšerný účes!

Módne (s)hity: Málo ženská
Foto

26.09.2021 14:00

BRATISLAVA - Pred pár dňami sa v galérii v Bratislave konala akcia známej značky kávy. Do spoločnosti pri tejto príležitosti prišlo veľké množstvo známych tvárí. A ako sa vyobliekali? Na to si posvietila módna návrhárka Andrea Koreňová. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity z párty: Heribanová v pyžamku, šialený Maštalír a Puklušová vo vreci

Módne (s)hity z párty:

03.09.2021 14:00

BRATISLAVA - Módna návrhárka Andrea Koreňová si posvietila aj na ďalších hostí markizáckej párty. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z párty: Od veci Kalisová, zostarnutá markizáčka a dokonalá Evelyn

Módne (s)hity z párty:

02.09.2021 12:01

BRATISLAVA - Televízia Markíza tento týždeň oslávila 25 rokov na trhu. Ešte predtým usporiadala pre svoje tváre a hostí párty. Na ich oblečenie si posvietila módna návrhárka Andrea Koreňová. viac »


Módne (s)hity: Nádherná Jojkárka, herečka ako z kúpaliska a Mečiar... Moje nervy!

Módne (s)hity: Nádherná Jojkárka,

25.08.2021 09:00

BRATISLAVA - Na nedávnej tlačovej konferencii, ktorú usporiadala televízia Joj, sa zišli viaceré hviezdy známe z televíznych obrazoviek. Niektoré výberom outfitu ohúrili, iné sklamali. Čo na ich módne kreácie hovorí stylistka a módna návrhárka Andrea Koreňová? Zdieľate jej názor? viac »


Módne (s)hity z Miss Slovensko: Jedna ako hosteska, ďalšia v pyžame a... Úplne nevhodný pupok!

Módne (s)hity z Miss

13.08.2021 18:00

BRATISLAVA - Uplynulý víkend porota Miss Slovensko vybrala novú kráľovnú krásy pre rok 2021. Veľkolepý galavečer bol plný nádherných známych žien v úžasných róbach a 16 z tých NAJ pre Topky.sk zhodnotila návrhárka Andrea Koreňová. viac »


Módne (s)hity: Frajerský Jožo Vajda, dokrčený Papp a… Moderátorka kráľovnou v spoločnosti!

Módne (s)hity: Frajerský Jožo
Foto

11.07.2021 14:00

BRATISLAVA - Po niekoľkomesačnom lockdowne sa so spoločenskými podujatiami u nás roztrhlo vrece. A ako sa na ne vyparádili známe tváre? Na to si posvietila módna návrhárka Andrea Koreňová. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom!/ viac »


Módne (s)hity: Trapas krásky z Delukse, nudný Kočiš a... Tie topánky sú na hejterov?!

Módne (s)hity: Trapas krásky

15.06.2021 09:00

BRATISLAVA - Chybám sa nevyhli! Spoločenský život sa už pomaličky rozbieha aj na Slovensku. Pred pár dňami sa vybrané celebrity ukázali napríklad na otvorení bratislavského divadla, či krste nového albumu Petra Nagya. Na vybrané outfity sa svojím odborným okom pozrela módna návrhárka Andrea Koreňová. viac »


Módne (s)hity zo Slovenky roka: Kollár ako zamilovaný čašník, luxusná Sklovská a Bača? Chlapec ako cumeľ!

Módne (s)hity zo Slovenky
Foto

08.09.2020 19:00

BRATISLAVA - V uplynulých dňoch sa v našom šoubiznise konalo viacero spoločenských podujatí, ktoré si nenechalo ujsť mnoho známych tvárí. A ako sa na ne vymódili? Na to si posvietila módna návrhárka Andrea Koreňová. Prinášame vám prvú várku Módnych (s)hitov zo Slovenky roka 2020! viac »


Módne (s)hity z domácej karantény: Evelyn pripeká na mozog, sexi Twiinsky so sestričkou a... Tento chlap behá vo vankúši!

Módne (s)hity z domácej
Foto

24.05.2020 13:00

BRATISLAVA – Napriek tomu, že vláda pomaly, ale isto uvoľňuje opatrenia v rámci koronavírusu, drvivá väčšina ľudí si užila niekoľko týždňov „v zajatí domova“. A to aj naše celebrity, ktoré sa však nedali vyviesť z miery a aj doma sa nahodili do rozličných fashion outfitov. Tie zhodnotila módna návrhárka Andrea Koreňová! viac »


Módne (s)hity z media párty Tv JOJ: Dobre oblečení muži, Miss na 1 s hviezdičkou a Kmotríková... Nie!

Módne (s)hity z media
Foto

07.03.2020 12:00

BRATISLAVA - Na štvrtkovú media párty pri príležitosti predstavenia novej šou Zlatá maska prišlo veľké množstvo tvárí známych z obrazoviek Jojky. Na to, ako sa do spoločnosti vymódili, si posvietila módna dizajnérka Andrea Koreňová. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity z media párty Tv JOJ: Jenny nezáleží na outfite, Slávikove krátke nohy a Bezdeda... Škoda no!

Módne (s)hity z media
Foto

06.03.2020 21:00

BRATISLAVA - Vo štvrtok večer sa v jednom z hotelov na nábreží Dunaja konala párty pri príležitosti predstavenia novej šou televízie Joj - Zlatá maska. V spoločnosti sa stretli mnohé tváre známe z televíznych obrazoviek. A ako sa na túto udalosť vymódili? Na to si posvietila módna dizajnérka Andrea Koreňová. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z vernisáže: Žiarivá Drobová, Javorčekovej ružový japonský kocúr a... Tejto by pristali aj handry z Miletičky!

Módne (s)hity z vernisáže:
Foto

06.03.2020 09:00

BRATISLAVA - V stredu večer sa na nábreží Dunaja konala výstava umeleckých diel sochárky Jany Brisudovej v spojení s novou kuchyňou. Na vernisáži sa ukázalo hneď niekoľko známych dám a módna dizajnérka Andrea Koreňová si posvietila na ich outfity. Kým Gabriela Drobová doslova žiarila v žltých šatách, sexi Lucia Javorčeková trafila vedľa. Čo sa však... viac »


Módne (s)hity z premiéry: Frlajs má v paži, lacná viazačka Mirgovej a funny Rytmus s Jasminou!

Módne (s)hity z premiéry:

28.02.2020 09:00

BRATISLAVA - V utorok večer sa v jednom z bratislavských kín konala slávnostná premiéra dlho očakávaného dokumentárneho filmu Rytmus: Tempos, ktorý rozpráva príbeh nášho najznámejšieho rapera Patrika Vrbovského (43). Na premietaní nechýbali mnohé známe tváre. Na ich outfity si posvietila módna návrhárka Andrea Koreňová. Kým niektorým by udelila rovno... viac »


Módne (s)hity z Česko-Slovenského plesu: Chlpatá torta pre pankáčov, neúcta voči plesu a... TÁTO dáma ako Alica v krajine zázrakov!

Módne (s)hity z Česko-Slovenského

11.02.2020 16:15

PRAHA - Druhá februárová sobota patrila Česko-Slovenskému plesu, ktorý sa už tradične konal u našich susedov v Obecnom dome. Prítomné dámy sa snažili zažiariť a mnohé si skutočne dali na svojich róbach záležať. Nie každá sa však trafila do čierneho. Na to, kto to so šatami vyhral na plnej čiare a kto naopak šliapol vedľa, si posvietila módna návrhárka Andrea Koreňová! viac »


Módne (s)hity: Trefa do čierneho, šaty Nicole Kidman a... Pre tento outfit by rakúska dôchodkyňa vraždila!

Módne (s)hity: Trefa do
Foto

27.09.2019 12:00

BRATISLAVA - V uplynulých dňoch sa konali dve premiéry. V Divadle Nová scéna uvádzali svetový titul muzikál Bedári a v kine Mladosť predstavili nový film Woodyho Allena Daždivý deň v New Yorku. A módny návrhár Milan Švingál si posvietil na to, ako sa na tieto príležitosti vyparádili pozvaní hostia. viac »


Módne (s)hity: Bruno, snáď ťa otlačili topánky, Mamba sa nechce rozlúčiť s letom a bývalá playmate... PREPÁČ, Jani, sranda musí byť!

Módne (s)hity: Bruno, snáď
Foto

24.09.2019 09:00

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň sa konala premiéra nového slovenského filmu Casino.sk aj párty známej kozmetickej značky, pri príležitosti predstavenia novej vône. Ako sa na tieto udalosti vyobliekali známe tváre? Na to si posvietil módny stylista Milan Švingál. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Bývalé Dievča za milión HROZNÉ, dizajnérka ako doktorka z dostihov a... Barbora, radšej sa nezohýbaj!

Módne (s)hity: Bývalé Dievča
Foto

23.09.2019 13:30

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň sa v slovenskom šoubiznise konalo viacero prominentných akcií. Módny stylista Milan Švingál si tentokrát posvietil na outfity z druhého dňa Bratislavských módnych dní. Ako sa známe tváre podľa neho obliekli, si prečítate v článku. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete po článkom. viac »


Módne (s)hity z 1. dňa BMD: Mokráňovej krátke nohy, Kollárova dcéra ako z luxusného pohrebu, misska pripravená do postele!

Módne (s)hity z 1.
Foto

18.09.2019 12:00

BRATISLAVA - V pondelok odštartovali v našom hlavnom meste už tradičné módne dni. Inšpirovať sa fashion kúskami na nadchádzajúcu sezónu sa prišlo veľké množstvo známych tvárí. A ako sa do spoločnosti vyparádili? Na to si posvietil módny návrhár Milan Švingál. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Čaputová prvý deň ako prezidentka: Tento outfit... Fúúúha!

Inaugurácia prezidentky Čaputovej
Video

16.06.2019 11:00

BRATISLAVA - V sobotu sa oči verejnosti upierali na prezidentský palác. Včerajšok totiž patril inaugurácii novej slovenskej prezidentky, Zuzany Čaputovej. Ako sa obliekla na dôležitý ceremoniál a či dodržala predpísané pravidlá, na to si posvietil stylista Marian Hornyak. viac »


Najčítanejšie články