FOTO Pikošky zo svadby Jasminy a Rytmusa: Špeciálne menu, luxusná pozvánka, topánky s menom a... Takto sa bude nevesta volať! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

FOTO Pikošky zo svadby Jasminy a Rytmusa: Špeciálne menu, luxusná pozvánka, topánky s menom a... Takto sa bude nevesta volať!

Prinášame vám pikošky zo svadby Jasminy Alagič a Patrika Vrbovského.
Prinášame vám pikošky zo svadby Jasminy Alagič a Patrika Vrbovského.
Zdroj: Topky.sk/Instagram
20.05.2019 05:45

PEZINOK - V sobotu prežili Jasmina Alagič (29) a Patrik "Rytmus" Vrbovský svoj veľkolepý deň. Snúbenci si povedali áno na civilnom obrade a v priestoroch pezinského zámočku potom v kruhu približne 100 najbližších oslávili oficiálne spečatenie svojej lásky. A ako to tam vyzeralo? Topky.sk vám prinášajú exkluzívne pikošky z luxusnej žúrky!


Prečítajte si tiež: 


Novomanželia si svojich hostí uctili vo veľkom štýle. Prítomných určite potešilo exkluzívne menu, ktoré sa skladalo z vyberaných vín, drahého alkoholu a v neposlednom rade aj prvotriednych jedál. Do rúk sa nám dostal jedálny lístok zo svadobnej hostiny a je zrejmé, že Jasmina s Rytmusom bruškám svadobčanov poriadne ulahodili.

Ako sa nám podarilo zistiť, jediným obmedzením, vzhľadom na vierovyznanie nevestinej rodiny, bola absencia bravčového mäsa. Hostia si však namiesto toho pochutili na grilovanom foie gras, hovädzom filete či polievke z kohúta.

Takto vyzeralo menu na svadbe Jasminy a Rytmusa.
FOTO Pikošky zo svadby
Zdroj: Topky.sk

Svadobčanom prišla domov bielo-zlatá pozvánka.
FOTO Pikošky zo svadby
Zdroj: Topky.sk

Pozvánka na svadbu vyzerala rovnako luxusne - vytlačená zlatým písmom na bielom papieri, dvojica si dokonca nechala vyrobiť erb tvorených z iniciálok ich krstných mien. „Hoci sa to udialo nečakane, možno práve preto sme tak veľmi vďační jeden za druhého. A vlastne už aj na tretieho,“ napísali partneri k oznámeniu, kde a kedy si povedia svoje áno.

Zaujímavosťou je, že tehotná nevesta si na svoj veľký deň zaobstarala rovno dvoje topánky. Jeden pár k svadobným šatám, druhý k tým popolnočným. Tie prvé mali hrubý nizučký podpätok, druhé žiadny. Okrem pohodlia Jasminu potešil ešte jeden skutočne výnimočný detail. Oboje topánky boli známou zahraničnou značkou vyrobené špeciálne pre ňu, keďže na podrážkach sa nachádzalo jej meno.

VIDEO: Nevesta mala počas svadobného večera na nohách topánky špeciálne vyrobené pre ňu. Na podrážke bol nápis: for Jasmina.

VIDEO: Na popolnočných topánkach mala nevesta na podrážke napísané: for Jasmina Alagič Vrbovská

No a keď sme pri mene, otázkou, samozrejme, bolo aj to, ako sa šťastná mladomanželka bude po svadbe volať. Nie je totiž ničím výnimočným, že dnešné moderné nevesty si ponechávajú svoje pôvodné priezviská. Jasmina tak ale neurobila a prijala meno svojho manžela. Ponechala si však aj to svoje dievčenské. Rytmusova milovaná bude odteraz oficiálne označovaná ako Jasmina Vrbovská Alagič.

Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský si svoje áno povedali na nádvorí zámockého hotela.
FOTO Pikošky zo svadby
Zdroj: Facebook Šimák Zámok Pezinok

Sála, v ktorej sa konala hostina, bola vyzdobená červenými ružami. Zaujímavosťou je, že novomanželia mali prosbu na hostí, aby aj oni namiesto kytíc doniesli len červené ruže.
FOTO Pikošky zo svadby
Zdroj: Facebook Šimák Zámok Pezinok

Prvá FOTO, na ktorej svadobné šaty Jasminy Vrbovskej Alagič vidno v celej kráse.
FOTO Pikošky zo svadby
Zdroj: Facebook Šimák Zámok Pezinok

VIDEO: Pozrite si zábery z príchodov známych osobností na svadbu Jasminy a Rytmusa


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Instagram, Topky.sk;
VIDEO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články