°C

Štvrtok, 27. február 2020. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

A je to vonku! Oficiálne FOTO zo svadby Jasminy a Rytmusa

Jasmina a Rytmus sú už manželia.
Jasmina a Rytmus sú už manželia.
Zdroj: GetYoubox.com
22.05.2019 12:00

PEZINOK - Od uplynulého víkendu slovenský šoubiznis žije svadbou prominentného páru Jasminy Alagič (29) a Patrika "Rytmusa" Vrbovského (42), ktorí v sobotu poobede oficiálne spečatili svoj vzťah. Na verejnosť sa odvtedy dostalo už niekoľko fotografií z obradu i veselice, no najnovšie sa nám podarilo dostať aj k oficiálnym záberom!


Mladomanželia si, samozrejme, zo svojho veľkého dňa chceli uchovať čo najviac spomienok. Okrem niekoľkých fotografov si pre svojich hostí objednali aj jednu zo známych "fotobúdok", pred ktorou sa okrem nich zvečnili aj samotní svadobčania. Nám sa podarilo dostať k fotografiám Jany Pištejovej, Michala Straku alias Ega, Gabiky Drobovej s Karolom Rumanom, Dominiky Ducovej a Aleny Pallovej s ich partnermi a mnohých ďalších.

Gabika Drobová a partnerom Karolom Rumanom.
A je to vonku!
Zdroj: GetYoubox.com

Alena Pallová na svadbu priviedla svojho čerstvého snúbenca.
A je to vonku!
Zdroj: GetYoubox.com

Viac FOTOgrafií nájdete v našej GALÉRII»

Mimochodom, hostia Jasminy a Patrika mali podľa našich informácií na svadbe o starosť menej, čo sa týka darov. Mladomanželia sa na nich vopred obrátili s prosbou, aby im nič nekupovali. Požiadali ich, aby sumu, ktorú plánujú utratiť za darček, venovali komunitnému centru Drahuškovo, ktoré sa venuje osobám trpiacim autizmom a podobnými ochoreniami. Týmto krásnym gestom dvojica dokázala, že má srdce na správnom mieste a nezabúda na tých, ktorí potrebujú pomoc. Veru, v tomto ohľade by si od nich mohol brať príklad nejeden prominentný pár...

Páči sa vám nápad, že mladomanželia namiesto darov vyzbierajú peniaze pre tých, čo to potrebujú viac?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 1681Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Getyoubox.com, Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články