Zo sestry krásnej markizáckej moderátorky padnete na zadok: Páni, to je ale ŠUPA! | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Zo sestry krásnej markizáckej moderátorky padnete na zadok: Páni, to je ale ŠUPA!

Mária Čírová
Mária Čírová
Zdroj: Ján Zemiar, Sacha Hochsterner, Peter Frolo
14.04.2019 13:00

BATISLAVA - To, že Mária Čírová (30) je naozaj krásna žena, nemôže poprieť asi nikto. Málokto však vie, že naša výborná speváčka a momentálne aj moderátorka The Voice Česko Slovensko má aj skvelú „parťáčku". Je ňou jej sestra Agnesa. Ich podobnosť je zjavná, a to nie len po fyzickej, ale aj umeleckej stránke. Sestry si dokonca veľakrát strihnú aj nejakú tú spoluprácu.


Šikovné ručičky, krása a veľká kopa talentu. Aj tak by sa v skratke dalo opísať Agnesu Čírovú, o ktorej je počuť čoraz viac. A niet sa čomu čudovať. S parádnou postavičkou, uhrančivým pohľadom a šibaským úsmevom je Agi veru poriadne sexi. No to zďaleka nie je všetko! Mladšia sestra speváčky totiž taktiež dostala do vienka poriadny nášup talentu. A zvláda toho skutočne mnoho.

Zo sestry krásnej markizáckej
Zdroj: Instagram A.Č.

Agi učaroval svet krásy a dnes je z nej úspešná make-up artiska. Práve ona mnohokrát stojí aj za vizážou Márie, ktorá sa jej zveruje do rúk pri rôznych príležitostiach či nakrúcaniach. Blondínka sa v tejto profesii naozaj našla a venuje sa jej s nadšením, no nejde o jej jedinú vášeň. Ani ona v sebe nezaprie gény hudobnej rodiny. Skladá hudbu i texty a čo-to vie zahrať na klavíri, flaute i violončele. Spev má takisto pravidelne na tanieri, no sólový album by ste asi čakali márne.

Zo sestry krásnej markizáckej
Zdroj: Instagram A.Č.

„Skôr ako na sólovú dráhu speváčky sa sústredím viac na spievanie vokálov, vždy ma to bavilo oveľa viac ako spievať „len" základný hlas. A týmto často vypomáham priateľovi v nahrávacom štúdiu. Takže od líčenia a skrášľovania klientiek často krát odskočím do štúdia za mikrofón, nasadím slúchadlá a nahrávam," prezradila nám kráska, čo všetko tvorí jej umelecký svet.

Čím ďalším ešte sympatická blondínka prekvapí, a v ktorom talente sa jej bude dariť najviac, na to sme už teraz veľmi zvedaví.

Máte aj vy nejaký talent?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 587Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram A.Č.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články