°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Čírovej sestra sa vydala: Úplne iná ako Mária, ale... Nádherná nevesta!

Sestra Márie Čírovej sa vydala
Sestra Márie Čírovej sa vydala
Zdroj: Instagram A.Č.
13.09.2019 09:00

JELŠOVCE - A už je aj z nej vydatá pani! Niekoľko známych tvárí slovenského šoubiznisu sa zišlo na svadbe mladšej sestry Márie Čírovej (30), krásnej Agnes, ktorá povedala áno svojmu partnerovi Zolimu. Dvojica si pre svoj veľký deň vybrala vskutku netradičný deň - stredu.


Agnes bola síce úplne iná nevesta ako jej sestra Mária, no zato rovnako nádherná. Obrad sa konal vonku a pre deň D zvolila jednoduchý účes, nežné voľnejšie šaty, dlhý závoj a v ruke niesla kyticu lúčnych kvetov. Za zmienku stojí, že obe dievčatá dokonca zvolili relatívne podobné dátumy.

Kým speváčka sa vydávala pred dvomi rokmi na konci augusta, mladšia slečna Čírová sa do toho rozhodla "praštiť" na začiatku septembra. Na svadbu okrem Márie zavítal aj Peter Cmorik so svojou partnerkou Dankou, osláviť veľký deň prišli aj krásky Twiins, ktoré sú blízke priateľky nevesty.

Fotkou s nádhernou nevestou sa pochválili aj sestry Daniela a Veronika Nízlové.
Čírovej sestra sa vydala:
Zdroj: Instagram

Agnes bola na svadbe skutočne očarujúca.
Čírovej sestra sa vydala:
Zdroj: Instagram

Tomu nasvedčuje aj skutočnosť, že Agnes na svadbe pri hádzaní kytice využila tú, ktorú pred tromi rokmi chytila na svadbe Veroniky Nízlovej. Krásky sa napokon z bukréty rozhodli urobiť putovnú kyticu, ktorú si takto budú odovzdávať medzi kamarátkami na ďalších svadbách. Samozrejme, nemohol chýbať ani hudobný sprievod od Márie, počas veselice zaznelo aj jej niekoľko ďalších piesní. Pre viac detailov zo svadby si pozrite našu galériu a priložené videá.

Mladomanželom srdečne gratulujeme a prajeme šťastnú a láskyplnú cestu spoločným životom. 


Galéria

Sestra Márie Čírovej sa Fotkou s nádhernou nevestou Agnes bola na svadbe Putovnú kyticu prebrala Agnes Svadby sa zúčastnil aj Agnes Čírová s maželom

Nástroje k článkuFOTO: Instagram ;
VIDEO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články