Nový jojkársky moderátor ulovil mladú žabku: Randí s o 15 rokov mladšou! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Nový jojkársky moderátor ulovil mladú žabku: Randí s o 15 rokov mladšou!

Nový jojkársky moderátor ulovil mladú žabku
Nový jojkársky moderátor ulovil mladú žabku
Zdroj: pixabay.com
15.02.2019 05:45

BRATISLAVA - V šoubiznise nie sú výnimkou ani vzťahy, v ktorých sú spolu partneri so značným vekovým rozdielom. To je aj prípad novej jojkárskej hviezdy, moderátora Martina Chynoranského (39). Ten sa už nejaký ten čas pýši sympatickou partnerkou, ktorá je od neho o 15 rokov mladšia. Aha, ako im to spolu pristane!


Martin bol donedávna známy skôr vďaka jeho hlasu, keďže už dlhé roky pôsobí v rádiách. Najnovšie sa ale čoraz častejšie začal objavovať na obrazovke Jojky. Najprv v seriáli Záchranári, potom mu pribudlo moderovanie relácie Po škole. A keď už sa z novej televíznej tváre stal objekt záujmu, Jojka postupne začala odhaľovať aj jeho súkromie.

Moderátora sa popýtali na jeho o 15 rokov mladšiu partnerku Martinu, ktorá pracuje v známom rádiu. Prezradil dokonca aj to, že už rozmýšľa nad spoločnou budúcnosťou. „Mám o 15 rokov mladšiu priateľku a viem si s ňou predstaviť mať deti,“ vyzradil čo-to zo svojho súkromia a zároveň sa vyjadril, že vekový rozdiel im žiadny problém vo vzťahu nespôsobuje.

Martin Chynoranský so svojou priateľkou Martinou.
Nový jojkársky moderátor ulovil
Zdroj: Instagram M.CH.

„Mňa to vždy omladzovalo. Mal som mladšie priateľky a keď si s partnerom, ktorý je mladší, tak ti do života prinesie nové aspekty a pohľady na vec,“ konštatoval pre TV Joj na adresu svojich skúseností s mladšími ženami. Nuž, tak nech to zaľúbencom takto klape aj naďalej!

Viete si predstaviť vzťah s 15-ročným vekovým rozdielom?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1233Galéria

Nový jojkársky moderátor ulovil Martin Chynoranský so svojou Martin Chynoranský Martin Chynoranský sa objavuje Martin Chynoranský

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV JOJ, Instagram M.CH., Pixabay.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články