°C

Nedeľa, 27. september 2020. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

Obrovský smútok jojkárskeho moderátora: Prišiel o dôležitého člena rodiny!

Martin Chynoranský
Martin Chynoranský
Zdroj: Facebook/Instagram M.CH.
04.03.2019 14:00

TRNAVA - Hoci sa mu začalo v televízii dariť a objavuje sa hneď v dvoch jojkárskych projektoch, v súkromí prežíva Martin Chynoranský (39) obrovský žiaľ. V sobotu totiž navždy stratil dôležitého člena rodiny. Po trinástich spoločných rokoch prišiel o milovaného psíka Kubka, ktorého mal od maličkého šteniatka.


Martin Chynoranský sa svojím hlasom dostal do povedomia verejnosti už dávno, a to cez éter. Počas pracovného týždňa sa ľuďom prihovára z rannej šou rádia Vlna. Toto pondelkové ráno však bolo pre neho omnoho ťažšie ako tie ostatné. Cez víkend prišiel o milovaného psíka.

Moderátor jojkárskej súťažno-vedomostnej šou Po škole a záchranár Roman Pechan zo seriálu Záchranári sa o psíka z útulku staral 13 rokov. Kubko sa k nemu dostal, keď bol malé šteniatko a mal obe oči zdravé. V septembri 2009 však už začal mať Chynov pes problémy a neskôr mu museli jedno oko vyoperovať.

Chyno mal Kubka od roku 2006.
Obrovský smútok jojkárskeho moderátora:
Zdroj: Facebook/Instagram M.CH.

Aj napriek hendikepu Martin svojho psíka nadovšetko miloval a považoval ho za svojho "syna". Neraz sa na fotkách označil ako Kubkov tatino. V sobotu sa však musel s členom rodiny navždy rozlúčiť.

„Včera (v sobotu, pozn. red.) sme sa navždy rozlúčili s Kubkom. Čokoľvek by som napísal, nevystihne to, ako veľmi som ho ľúbil a ľúbim, aký bol úžasný a najkrajší psík, aký bol pre mňa dôležitý a ako veľmi mi bude chýbať, psíčatko krásne. Ľúbim Ťa najviac na svete, Kubko môj, a vždy budem!!! (máj 2006 - 2. marec 2019)," napísal užialený moderátor k fotke svojho Kubka na sociálnej sieti.

Martin Chynoranský navždy prišiel o svojho milovaného Kubka.
Obrovský smútok jojkárskeho moderátora:
Zdroj: Facebook/Instagram M.CH.


Galéria

Martin Chynoranský Chyno mal Kubka od Martin Chynoranský navždy prišiel V septembri 2009 už Moderátor svojho psíka nezištne Kubka si obľúbila aj Martin sám seba mnohokrát Moderátor sa začal objavovať

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram, Facebook, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články