Tajomstvo zo zákulisia novej šou: Dusno na nakrúcaní? Moderátori sa jeden druhému doslova vyhýbajú! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Tajomstvo zo zákulisia novej šou: Dusno na nakrúcaní? Moderátori sa jeden druhému doslova vyhýbajú!

Dusno medzi moderátormi novej šou?
Dusno medzi moderátormi novej šou?
Zdroj: TV JOJ
01.03.2019 13:30

BRATISLAVA – Už v sobotu večer televízia JOJ odštartuje novú súťažnú šou, v ktorej môžu účastníci vyhrať až 250 000 eur. Ak teda budú mať šťastie a v hlave miesto vzduchoprázdna aspoň nejaké vedomosti zo sveta či Slovenska. Lucky room s podtitulom Izba plná peňazí možno nejednému splní sen. Celou šou majú sprevádzať dvaja moderátori, no jeden druhému sa doslova vyhýbajú!


Nový projekt televízie JOJ, ktorým sa inšpirovali v zahraničí, predstaví v sobotu večer prvého víťaza, ktorý k výhre potrebuje nielen vedomosti, ale aj dávku šťastia a odvahu riskovať. To, koľko peňazí vyhrá, nezávisí však len od samotného hráča, ale aj od jeho podpory v štúdiu. Celou šou budú divákov a súťažiacich sprevádzať moderátori Marcel Forgáč a Barbora Krajčírová. Avšak na nakrúcaní sa jeden druhému vyhýbajú. Vládne medzi dvojicou dusno?

Moderátormi novej súťažnej šou sú Barbora Krajčírová a Marcel Forgáč.
Tajomstvo zo zákulisia novej
Zdroj: TV JOJ

Marcel a Barbora medzi sebou žiaden vážny problém nemajú. To len šablóna, podľa ktorej sa nakrúca, im nedovoľuje sa stretávať. Kým mužská časť moderátorskej dvojice kladie súťažiacim kvízové otázky a sprevádza ich jednotlivými kolami, ktorých je osem plus finále, tá nežnejšia časť sa „ukrýva“ v druhom štúdiu. „My sa spolu stretávame len ráno v maskérni,“ prezradil Forgáč.

A čo je vôbec Barborinou úlohou, keď sa neobjavuje v hlavnom štúdiu, kde sa odohráva celá dráma? „Mojou úlohou je byť tam s rodinnými príslušníkmi, upokojiť ich alebo sa s nimi tešiť, keď si budú vyberať čísla. Samozrejme, neviem im ani poradiť, aké čísla si majú vybrať. Vždy čakáme, kedy príde naša príležitosť," povedala Krajčírová.

Kým Marcel je v hlavnom štúdiu so súťažiacimi, Barbora sa nachádza v druhom s rodinnými príslušníkmi súťažiacich.
Tajomstvo zo zákulisia novej
Zdroj: TV JOJ

Budete sledovať novú súťažnú šou Lucky room?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1812Galéria

Dusno medzi moderátormi novej Moderátormi novej súťažnej šou Kým Marcel je v Lucky room je o Ako sa hovorí, odvážnym Súťažiaci môžu vyhrať až Barbora Krajčírová a Marcel

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články