Vondráčkovej sokyňa prehovorila o vzťahu s Plekym: Nie sme žiadne beštie! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Vondráčkovej sokyňa prehovorila o vzťahu s Plekym: Nie sme žiadne beštie!

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Zdroj: Instagram T.P., L.Š.
15.01.2019 13:30

PRAHA – Rozvodová kauza speváčky Lucie Vondráčkovej (38) a Tomáša Plekanca (36) je nekončiaca jazda na kolotoči. Po tom, ako šla dvojica od seba, sa dal hokejista dokopy s tenistkou Luciou Šafářovou (32), ktorú mnohí ľudia označovali za rozvracačku manželstva a rodiny. Tak to vraj nebolo a Češka všetkým odkazuje, že s Tomášom nie sú žiadne beštie!


Verejnosť považuje práve Luciu Šafářovú za dôvod, prečo sa Plekymu rozpadlo manželstvo. Vondráčková aj hokejista mali svoje verzie, ako to s koncom ich vzťahu bolo a len ťažko povedať, kto ťahá v tejto rozvodovej vojne za kratší koniec. Tentoraz prehovorila nová partnerka rodáka z Kladna.

Rozvod Vondráčkovej a Plekanca je ako jazda na kolotoči.
Vondráčkovej sokyňa prehovorila o
Zdroj: Profimedia/Facebook T.P.

„Nie sme žiadne beštie. Stretla som človeka, ktorý má svoj vzťah vyriešený, ukončený, len nie je rozvedený. Samozrejme ma neteší, že ma niekto vníma ako osobu, ktorá rozvádza manželstvo s deťmi, ale čo s tým môžem robiť?“ povedala Šafářová pre český časopis Reportér. Tenistka sa necíti byť nijako vinná za rozpad vzťahu Vondráčkovej a Plekanca a tvrdí, že svedomie má čisté.

Keď sa však rozhodla ísť do vzťahu s Plekancom, musela rátať s tým, že nebude mať pokoj. To jej predostrel aj sám hokejista. „Boli chvíle, keď sa ma Tomáš pýtal: Chceš toto podstupovať? Máš to za potreby? A ja na to: Pozri, už v tom som, máme sa radi a navyše si stále myslím, že pravda vyjde najavo a my dvaja nebudeme vnímaní ako nejaké beštie. Tie komplikácie časom utíchnu,“ vyjadrila sa tenistka, ktorá tvrdí aj to, že mediálna vlna sa vraj spustila už pri ich druhom rande.

Lucie Šarářová tvrdí, že jej svedomie je čisté.
Vondráčkovej sokyňa prehovorila o
Zdroj: Instagram L.S.

Skutočne si myslíte, že Šafářová nie je dôvodom rozpadu manželstva?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 1650Galéria

Lucie Šafářová a Tomáš Rozvod Vondráčkovej a Plekanca Lucie Šarářová tvrdí, že Podľa Šafářovej nie sú

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram T.P., L.Š., Facebook L.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články