Už ju neskrýva! Šmahel silvestroval s frajerkou: TOTO je ona a... Má dcéru! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Už ju neskrýva! Šmahel silvestroval s frajerkou: TOTO je ona a... Má dcéru!

Martin Šmahel konečne ukázal svoju partnerku!
Martin Šmahel konečne ukázal svoju partnerku!
Zdroj: TV MARKÍZA
03.01.2019 05:45

BRATISLAVA - Uplynuli už viac ako dva roky, odkedy Miriam Kalisová a Martin Šmahel oficiálne potvrdili rozchod. Kým moderátorka sa neskôr dala dokopy s Dušanom Pašekom, o tom, koho má po svojom boku známy fitnes tréner, sa dlhý čas len špekulovalo a v hre sa objavilo rovno niekoľko známych aj neznámych žien...


Jeho bývalej manželke vzťah s Pašekom napokon nevydržal, no Šmahel si polovičku predsa len našiel. Prvé priznanie padlo v čase, keď súťažil na Farme. Tam mal niekoľko úprimných chvíľok a zo svojho súkromia prezradil skutočne kadečo – od dôvodov prečo to medzi ním a Miriam stroskotalo až po to, že je už rok zadaný.


A je to vonku! Šmahel priznal náhradu za Kalisovú: Neuveríte, ako dlho to s ňou ťahá!


Neposkytol však žiadne ďalšie detaily okrem jediného – priznal, že rovnako ako on, aj jeho partnerka má dieťa. K nám sa medzičasom dostali informácie, že by malo ísť o vdovu. Nech je to už akokoľvek, na Silvestra sa prelomili ľady a Šmahel svoju vyvolenú ukázal.

Martin Šmahel svoju polovičku už neskrýva.
Už ju neskrýva! Šmahel
Zdroj: Facebook B.L.

S Beátou a jej dcérkou si užili pobyt v Tatrách.
Už ju neskrýva! Šmahel
Zdroj: Facebook B.L.

Nový rok totiž strávil v Tatrách, kde si užíval v spoločnosti priateľky a jej dcérky. Dvojica sa potom zábermi zo silvestrovskej oslavy pochválila aj na sociálnej sieti. Dnes je už teda jasné, že jeho polovička sa volá Beáta a je to poriadna kočka. No a zo snímok to vyzerá tak, že dvojica je spolu naozaj šťastná a Martin si rozumie aj s jej dcérkou. Tak nech im to spolu vyjde!  

Sú podľa vás Beáta a Martin pekný pár?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 4938Galéria

Martin Šmahel konečne ukázal Martin Šmahel svoju polovičku S Beátou a jej Martin Šmahel konečne ukázal Rovnako ako on, aj Martin Šmahel s exmanželkou

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook B.L.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články