V zdemolovanej sanitke mala byť dcéra Martina Šmahela: Prvé slová zhrozeného otca... Dozvedel sa to až od nás! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

V zdemolovanej sanitke mala byť dcéra Martina Šmahela: Prvé slová zhrozeného otca... Dozvedel sa to až od nás!

Martin Šmahel
Martin Šmahel
Zdroj: tv markiza/topky.sk
28.06.2019 13:50

BRATISLAVA - Krátko pred obedom v Bratislave na Panónskej ceste havarovala sanitka, ktorá sa zrazila s osobným automobilom. Za zrážku mohol podľa doterajších informácií vodič BMW, posádka sanitky utrpela ľahšie zranenia. Vo vozidle však prevážali dieťa v inkubátore, ktoré museli na mieste nehody oživovať a aktuálne je na ARO oddelení. Malo ísť o čerstvo narodenú dcérku markizáka Matina Šmahela.


Tréner len včera na Instagrame informoval o tom, že sa stal trojnásobným otcom. Hoci dievčatko prišlo na svet predčasne – v 26. týždni tehotenstva a vážilo len 800 gramov, vyzeralo to tak, že včasný pôrod sa na jej zdravotnom stave nijak nepodpíše. Dnešná dráma v Petržalke však mohla všetko zvrátiť.

V zdemolovanej sanitke mala byť čerstvo narodená dcérka Martina Šmahela a jeho partnerky Beáty.
Hrozivá nehoda sanitky v
Zdroj: Topky:Maarty

Sanitka sa zrazila s osobným automobilom, bábätko v inkubátore museli na mieste resuscitovať. Prvé informácie dokonca hovorili o tom, že zomrelo.
Hrozivá nehoda sanitky v
Zdroj: Topky:Maarty

Bábätko bolo prevážané na Kramáre a po nehode sa objavili informácie o tom, že by malo ísť práve o dcérku Martina Šmahela. Aby sme si túto správu overili, známeho trénera sme kontaktovali. Ten však zostal v absolútnom šoku. „Prosím?“ nechápal, keď mu naša redaktorka povedala, že ohľadom zrážky sa skloňuje meno jeho partnerky Beáty a sedelo i jej priezvisko.

Markizák sprvu nechápal a nechcel uveriť vlastným ušiam. „Prvýkrát to počujem od vás. Áno, mali ju dnes prevážať. Idem to hneď zistiť,“ povedal v šoku s obrovskými obavami v hlase s tým, že nechápe, ako je možné, že túto správu sa dozvie verejnosť skôr ako rodičia. Následne išiel celú situáciu riešiť a informovať sa, čo sa pri prevoze malej Emky vlastne stalo. Článok budeme aktualizovať.

Martin Šmahel s partnerkou Beátou. Otec malej Emy o nehode nevedel.
V zdemolovanej sanitke mala
Zdroj: Facebook B.L.


Galéria

Martin Šmahel V zdemolovanej sanitke mala Sanitka sa zrazila s Martin Šmahel s partnerkou Martin Šmahel Martin Šmahel

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články