Fešák z Markízy opäť otcom: Cíti sa ako kráľ! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Fešák z Markízy opäť otcom: Cíti sa ako kráľ!

Martin Šmahel
Martin Šmahel
Zdroj: Jan Zemiar
27.06.2019 10:30

BRATISLAVA - Je ich o jedného viac! Martin Šmahel (36), ktorý svojho času na markizáckych obrazovkách moderoval šou O 10 rokov mladší a účinkoval v poslednej Farme, má veľkú novinku. S priateľmi a priaznivcami sa prostredníctvom instagramu podelil o to, že sa mu narodila ďalšia dcéra.


„Bol raz jeden kráľ, ktorý tri dcéry mal. A ten kráľ som ja!” takýmito slovami sa Martin Šmahel prihovoril svetu v noci zo stredy na štvrtok. Na instagrame zverejnil obrázok troch princezničiek a pomerne originálnym spôsobom oznámil, že sa jeho rodina rozrástla. 

Priatelia a priaznivci svalnatého fešáka nešetrili gratuláciami a novopečenej mamičke i narodenej dcérke priali veľa zdravia. Šmahel tvorí pár so sympatickou Beátou, ktorá je vdova a má už dcéru Lili. Martin má z manželstva s moderátorkou Miriam Kalisovou dcérku Miu. Tretej princezničke dali meno Ema. 

Novopečený otecko nám prezradil, že Emka sa vypýtala na svet skôr, a to v 6. mesiaci tehotenstva. Zároveň dodal, že je to veľká bojovníčka. Rodičom ešte raz srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

Martin Šmahel sa cíti ako kráľ. Má totiž tri dcéry.
Martin Šmahel
Zdroj: Instagram

Páči sa vám meno Ema?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1219Galéria

Martin Šmahel Martin Šmahel sa cíti Martin Šmahel si úlohu Martin Šmahel Martin Šmahel s priateľkou Martinova priateľka Beáta má

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, TV Markiza, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články