°C

Sobota, 29. február 2020. Meniny má Radomír, zajtra Albín.

Koniec pretvárky? Šokujúce rozhodnutie Kucherenko: ROZVOD!

Silvia Kucherenko a Sergej Kucherenko sa údajne rozvádzajú.
Silvia Kucherenko a Sergej Kucherenko sa údajne rozvádzajú.
26.10.2018 09:00

BRATISLAVA - Definitívny koniec? Už tri roky Silvia Kucherenko (36) žije bez svojho manžela, ktorý je vo väzení. V roku 2015 Sergeja (49) zatkla polícia, obvinila ho z obzvlášť závažného zločinu a jeho manželka sa musela zmieriť s 11-ročným trestom odňatia slobody. Hoci vždy stála po boku svojho partnera a bránila ho z plných síl, zdá sa, že dvojica napokon podnikateľov pobyt vo väzení neustála.


Od začiatku to vyzeralo tak, že Silvia krízu ustojí. Z jej slov na Sergejovu adresu sa zdalo, že manželia držia pri sebe, na sociálnych sieťach sa dokonca občas pochválila listom, ktorý jej partner poslal spoza mreží. Hoci sa okolo blondínky točilo množstvo mužov, ona ich neustále odbíjala a bola akousi reprezentantkou pevnej manželskej súdržnosti.

Sergejovi v apríli súd vymeral trest. Bol odsúdený na 11 rokov.
Koniec pretvárky? Šokujúce rozhodnutie

Silvia Kucherenko na najvyššom súde, ktorý potvrdil rozsudok Špecializovaného trestného súdu.
Koniec pretvárky? Šokujúce rozhodnutie
Zdroj: Jan Zemiar

Najnovšie sa však zdá, že je všetkému koniec. Denník Nový čas totiž priniesol informáciu, ži dvojici vzťah skrachoval a plánuje sa rozviesť. Ako uvádza, obaja už údajne mali podpísať rozvodové papiere. Samotná Kucherenko síce informáciu nepotvrdila, no podľa zdroja denníka sa mali Sergej so Silviou zhodnúť v tom, že chcú zostať priateľmi. A to najmä kvôli spoločnému synčekovi Alexandrovi.


Galéria

Silvia Kucherenko a Sergej Sergejovi v apríli súd Silvia Kucherenko na najvyššom Silvia Kucherenko a jej

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články