Expresný vzťah v slovenskom šoubiznise: Len pred mesiacom sa spoznali a teraz... Aha, koho zbalila známa markizáčka! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Expresný vzťah v slovenskom šoubiznise: Len pred mesiacom sa spoznali a teraz... Aha, koho zbalila známa markizáčka!

Expresný vzťah v slovenskom šoubiznise!
Expresný vzťah v slovenskom šoubiznise!
Zdroj: pixabay.com
05.11.2018 00:00

BRATISLAVA - To bola ale rýchlovka! Adam Žampa (28) je slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní, ktorý má za sebou na športovom poli množstvo úspechov. Najnovšie sa ale zdá, že sa mu ani zďaleka nedarí iba v profesionálnej oblasti. Sympatický fešák je totiž vo vzťahu s kráskou z Markízy!


Ide o Michaelu Kertészovú, ktorá pôsobí ako redaktorka v Teleráne a okrem toho aj ako moderátorka v známom rádiu. Práve ona bola tou, ktorá sa o novinku podelila. Na Instagrame zverejnila spoločnú fotografiu s Adamom a z popisu bolo zrejmé, že objatie na snímke nie je len priateľské.

Naznačila, že Žampa je jeden z jej splnených snov. Pár sa pritom zoznámil iba nedávno. Presnejšie, bolo to koncom septembra. Adam vtedy zavítal na rozhovor do rádia, kde brunetka pracuje a stretli sa tam vôbec po prvýkrát. Dvojica si teda musela hneď padnúť do oka, keďže po mesiaci svoj vzťah zverejnila.

Michaela Kertészová sa svojou novou láskou pochválila na Instagrame.
Expresný vzťah v slovenskom
Zdroj: Instagram

Moderátorka Michaela Kertészová je čerstvo zamilovaná.
Expresný vzťah v slovenskom
Zdroj: Instagram

Hoci Michaela vzťah potvrdila, športovec je pri vyjadreniach obozretný. „S Miškou sme sa stretli v rádiu a k téme vzťahy sa nebudem vyjadrovať. Ja som v prvom rade profesionálny športovec a všetku svoju energiu dávam momentálne do športu a na túto tému sa ďalej vyjadrovať nebudem,” uzavrel pre Topky.sk túto tému Adam.

Sú podľa vás Miška a Adam sympatický pár?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 1114Galéria

Expresný vzťah v slovenskom Michaela Kertészová sa svojou Moderátorka Michaela Kertészová je Adam Žampa Michaela Kertészová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram M.K., Instagram A.Ž., Pixabay.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články