Bleskový ROZVOD Silvie Kucherenko a jej manžela: Vybavili ich za hodinu! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Bleskový ROZVOD Silvie Kucherenko a jej manžela: Vybavili ich za hodinu!

Silvia Kucherenko je opäť single.
Silvia Kucherenko je opäť single.
Zdroj: Jan Zemiar
13.06.2019 10:30

BRATISLAVA - Škandalózna modelka Silvia Kucherenko (36) si v posledných rokoch prešla neľahkých obdobím. K zatknutiu jej manžela, podnikateľa Sergeja (49), sa pridali aj manželské problémy. Tie sa dvojici vyriešiť nepodarilo a manželia sa dohodli na rozvode. V super rýchlom konaní im súd tento týždeň vyhovel.


To, že mala dvojica manželské problémy, nebolo tajomstvom a hovoriť o tejto téme nemala problém ani kontroverzná blondínka. Tá zostala sama so synom Alexandrom (7) po tom, ako jej manžela v roku 2015 zatkla polícia a od roku 2017 si odpykáva 11-ročný trest vo väzení.

Silvia Sergeja zo všetkých síl bránila a verila v jeho nevinu. Kritická situácia však pravdepodobne neprispela k riešeniu problémov, ktoré dvojica v manželstve pociťovala a na jeseň minulého roku nasledovala žiadosť o rozvod.

Bleskový ROZVOD Silvie Kucherenko

Súd tejto žiadosti vyhovel a uplynulý utorok ich 11-ročné manželstvo ukončil. Pojednávania sa zúčastnil aj Sergej, ktorého na súd priviedli priamo spoza múrov väzenia. Konanie malo skutočne rýchly priebeh a dvojica si vypočula rozsudok približne po hodine.

K rýchlemu odbaveniu pravdepodobne prispel aj fakt, že Silvia a Sergej sa nerozišli v zlom. Chcú zostať v priateľskom vzťahu, a to hlavne kvôli ich synovi Sergejovi. „So Sergejom máme korektný vzťah a to sa nezmení. Stále si myslím, že je to dobrý človek a vážim si ho. Rovnako to vnímam aj z jeho strany. Spája nás náš milovaný syn a tak to bude navždy," uviedla pre Nový čas modelka.

Bleskový ROZVOD Silvie Kucherenko
Zdroj: Instagram S.K.

Blondínku sme sa snažili kontaktovať, no do uverejnenia sa nám s ňou spojiť nepodarilo.


Galéria

Silvia Kucherenko je opäť Manžel Silvie Kucherenko si Silvia Kucherenko venuje synovi Silvia Kucherenko žije svoj Silvia Kucherenko naďalej dráždi Silvia Kucherenko so synom Silvia Kucherenko s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram L.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články