Luxusná párty našich celebrít: Padali horúce bozky, Mary Bartalos ukázala obrúčku a... V spoločnosti opäť aj Schindlerová! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Luxusná párty našich celebrít: Padali horúce bozky, Mary Bartalos ukázala obrúčku a... V spoločnosti opäť aj Schindlerová!

Mary Bartalos s manželom, Katarína Mihalová Manová s manželom, Kristína Kormúthová s Ferom Mikloškom, Martina Schindlerová
Mary Bartalos s manželom, Katarína Mihalová Manová s manželom, Kristína Kormúthová s Ferom Mikloškom, Martina Schindlerová
Zdroj: Jan Zemiar
23.10.2018 10:30

BRATISLAVA - V historickej budove Slovenskej filharmónie sa v sobotu večer konal už šiesty ročník benefičného galavečera Fashion Sparkling Charity Night. Pozvaných bolo obrovské množstvo prominentných hostí. Počas večera padali horúce bozky, herečka Mária Bartalos (24) prišla s manželom Adriánom a ukázala obrúčku a dorazila aj bývalá superstaristka, ktorá dlhé roky žila v ústraní, Martina Schindlerová (30).


Cez víkend sa v historických priestoroch Slovenskej filharmónie konal v poradí šiesty ročník benefičného galavečera Fashion Sparkling Charity night, ktorého celkový výťažok vo výške 23 500 eur pomôže dobročinnej zbierke Hodina deťom. Ambasádormi projektu sa po Matejovi Tóthovi a Dominike Navara Cibulkovej stali obľúbené tváre z markizáckych obrazoviek Marek Fašiang a Mária Bartalos. 

výťazok vo výške 23 500 eur pomôže dobročinnej zbierke Hodina deťom.
Luxusná párty našich celebrít:
Zdroj: Jan Zemiar

Obaja prišli v spoločnosti svojich partnerov - herec s modelkou Terezou Bizíkovou a herečka s manželom Adriánom Bartalosom. Dvojica si svoje áno povedala v tajnosti koncom apríla neďaleko Nového mesta nad Váhom. No a v spoločnosti spolu doslova žiarili. A obom na prstoch žiarili aj obrúčky. Zdá sa, že dvojica stavila na jednoduchú, ale peknú klasiku z bieleho zlata.

Marek Fašiang prišiel s partnerkou, modelkou Terezou Bizíkovou a herečka Mary Bartalos prišla v spoločnosti manžela Adriána Bartalosa.
Luxusná párty našich celebrít:
Zdroj: Jan Zemiar

Takéto obrúčky zdobia ruky Mary Bartalos a jej manžela Adriána. Dvojica stavila na jemné obrúčky z bieleho zlata.
Luxusná párty našich celebrít:
Zdroj: Jan Zemiar

Počas večera padali aj horúce bozky. Jeden z lásky si so svojím manželom vymenila sestra Aleny Pallovej, Miss Intercontinental 2006 Katarína Mihalová Manová. A priateľskú pusu venoval svojej kamarátke Kristíne Kormúthovej módny návrhár Fero Mikloško. Veď napokon brunetka v ten večer nebola len priateľské garde módneho guru, ale aj modelkou jeho fashion diela. 

Takýto horúci bozk si počas večera dala Miss Intercontinental Katarína Mihalová Manová s manželom.
Luxusná párty našich celebrít:
Zdroj: Jan Zemiar

Priateľskú pusu venoval módny návrhár Fero Mikloško moderátorke Kristíne Kormúthovej.
Luxusná párty našich celebrít:

No a v neposlednom rade sa medzi pozvanými objavila aj bývalá superstaristka Martina Schindlerová, ktorá doposiaľ dlhé roky žila v ústraní. Po rozvode sa však zdá, že by sa opäť rada vrátila do ruchu slovenského šoubiznisu. V poslednom období sa totiž začala oveľa viac objavovať v spoločnosti. Pozrite, ako jej to počas večera pristalo!

Dobročinného večera Fashion Sparkling Charity Night sa zúčastnila aj bývalá superstaristka Martina Schindlerová.
Luxusná párty našich celebrít:
Zdroj: Jan Zemiar

Viac FOTO z večera Fashion Sparkling Charity night nájdete TU»

Viac FOTO outfitov spred fotosteny nájdete TU»

Prispievate aj vy na podobné dobročinné projekty, ako je Hodina deťom?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 352Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články