Pondelok, 5. december 2022. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš, Nikolas.

Jasmina Alagič predávala samu seba: Dal 3000 eur a bral si ju domov!

Na Fashion Sparkling Charity Night Jasmina Alagič dražila svoj obraz na dobročinné účely.Galéria fotiek (5)
Na Fashion Sparkling Charity Night Jasmina Alagič dražila svoj obraz na dobročinné účely.
Zdroj: Jan Zemiar

BRATISLAVA - Uplynulý víkend sa konal už šiesty ročník benefičného galavečera Fashion Sparkling Charity Night, ktorého celkový výťažok poputoval na konto dobročinnej zbierky Hodina deťom. Svojou troškou na dobrú vec prispela aj moderátorka Jasmina Alagič (29) - počas večera totiž dražila obraz so svojou podobizňou!


V živej aukcii, z ktorej peniaze smerovali na dobrú vec, sa dražil obraz z projektu Party v 21. storočí. Moderátorka je na ňom zachytená so svadobnou ozdobou na hlave, ktorá pochádza z okolia Blažova. A Jasmina pre to, aby z dražiacich vytiahla čo najviac peňazí, neváhala urobiť naozaj čokoľvek. 

Jasmina Alagič predávala samu
Galéria fotiek (5)
Tento obraz sa Jasmine Alagič podarilo vydražiť za 3000 eur.
Zdroj: Jan Zemiar

Hviezda markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome nezaprela svoj temperament a pred zrakmi stovky hostí spustila pieseň od Věry Bílej - Pašo Paňori, vďaka ktorej pred pár týždňami na obrazovkách Markízy bodovala. No a prítomných pobavila natoľko, že dražobnú sumu vytiahla do závratných výšok - kupec za obraz vysolil celých 3000 eur.

„Pomáhať tam, kde je to potrebné, je prirodzená súčasť našich životov,“ povedala hostiteľka večera Gabriela Drobová, ktorá sa prostredníctvom Fashion Sparkling Charity Night rozhodla integrovať zdanlivo nespojiteľné - má ambíciu nadchnúť, inšpirovať ľudí a pomáhať. A zdá sa, že sa jej to zatiaľ úspešne darí!

Jasmina Alagič predávala samu
Galéria fotiek (5)
Na účet Hodiny deťom nakoniec poputovalo 23 500 eur.
Zdroj: Jan Zemiar

Jasmina Alagič predávala samu seba: Dal 3000 eur a bral si ju domov!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články