Prvé meno 5. série Tvojej tváre? Chcú tam Vinczeovú... Čo na to Adela? | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Prvé meno 5. série Tvojej tváre? Chcú tam Vinczeovú... Čo na to Adela?

Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
Zdroj: Jan Zemiar
01.10.2018 14:00

BRATISLAVA - Nedeľný večer sa opäť niesol v znamení premien. Šou tvoja tvár znie povedome to na obrazovkám odpálila vo veľkom štýle a, ako to už býva zvykom, nechýbalo ani číslo celebritných hostí. Žezlo tentokrát dostali Adela Vincezová (37) a jej manžel Viktor Vincze (27), ktorí predviedli Don't go breaking my heart od Eltona Johna a Kiki Dee. Ich parádne číslo však malo napokon naozaj nečakanú dohru...


Začalo sa totiž špekulovať, či Adela nebude jedným z ťahúňov piatej série. „Dnes sú prijímačky do piatej série. Ty by si nešla súťažiť?“ vyzvedal Pyco, ktorému sa šou manželov mimoriadne páčila a do nebies ich vychválila aj porota na čele so Zuzanou Fialovou.

A moderátorka je, zdá sa, tejto myšlienke naozaj naklonená. „Asi áno. Veď, náhodou, to je celkom sranda,“ povedala úprimne, za čo si okamžite vyslúžila podporný potlesk z publika. „Ja by som bola rozhodne prvá za to, aby sa potvrdilo, že Adela nastúpi v ďalšej, piatej sérii. A ja si myslím, že by stálo zato aj divácke hlasovanie,“ vyhlásila Zuzana Fialová.

Adela Vinczeová a jej manžel Viktor Vincze boli včera hosťami v šou Tvoja tvár znie povedome. Na porotu výkon moderátorky zapôsobil.
Prvé meno 5. série
Zdroj: TV MARKÍZA

Fabúšikovia sa možno nakoniec dočkajú a Adela sa stane súčasťou 5. série Tváre.
Prvé meno 5. série
Zdroj: TV MARKÍZA

S tou budú určite súhlasiť aj diváci. Predsa len, Adela patrí medzi najväčšie markizácke hviezdy a pokiaľ by ju tvorcovia zaangažovali do ďalšej série, rozhodne by patrila k najväčším favoritom. Okrem toho, že nemá ani najmenší problém vystreliť si sama zo seba, s tancovaním má nejaké tie skúsenosti tiež. No a čo sa spevu týka, hoci blondínka neoplýva žiadnym extrémnym rozsahom, hudobný „hluch“ veru nemá. Nechajme sa teda prekvapiť, či sa v Markíze nechajú inšpirovať a Vinczeovú napokon oslovia.

Chceli by ste, aby bola Adela Vinczeová súčasťou piatej série Tvojej tváre?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 1006Galéria

Adela Vinczeová Adela Vinczeová a jej Fabúšikovia sa možno nakoniec Adela Vinczeová a Viktor

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články