Herec Juraj Bača mal autonehodu: Neuveríte, čo urobil s vinníčkou! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Herec Juraj Bača mal autonehodu: Neuveríte, čo urobil s vinníčkou!

Juraj Bača
Juraj Bača
Zdroj: Jan Zemiar
27.07.2018 09:00

BRATISLAVA - Toto naozaj? Juraj Bača (31) si len pred niekoľkými mesiacmi doprial luxusný darček. V marci si zaobstaral nového štvornohého tátoša prémiovej značky, na ktorom odvtedy brázdil bratislavské ulice jedna radosť. Novučičké auto mu však príliš dlho v ukážkovom stave nevydržalo. Včera mal totiž autonehodu.


Keď známy herec zastavil na križovatke, nemal ešte ani najmenšie tušenie, čo sa už o pár sekúnd stane. Vodička pred ním totiž namiesto jednotky zaradila spiatočku. „Z ničoho nič začala cúvať a ešte aj pomerne rýchlo. Pozeral som, čo sa deje, no o chvíľu mi zacúvala rovno do auta,“ povedal nám Juraj, ktorý nemal najmenšiu šancu zareagovať a zrážke zabrániť.

Vinníčka nehody to zaparkovala rovno do Jurajovho auta. Kým väčšina majiteľov nových áut by sa zrejme po jej počine rozčúlila do nepríčetna, Bačova reakcia staršiu pani za volantom úplne vyviedla z miery. „Bola chúďa celá vystresovaná, bála sa, že po nej budem kričať a budem agresívny,“ povedal nám herec o žene, ktorú označil ako „naozaj veľmi milú tetu“.

Juraj Bača si zo zrážky príliš ťažkú hlavu nerobí.
Herec Juraj Bača mal
Zdroj: archív J.B.

Staršia vodička omylom zaradila spiatočku a nabúrala do Jurajovho nového auta.
Herec Juraj Bača mal
Zdroj: archív J.B.

Namiesto hádky tak rozrušenú ženu pozval na kávu, kde si všetko v pokoji vyrozprávali. „Ona má poistenie, ja takisto, takže nie je žiadny problém. Mohlo to dopadnúť aj horšie. Vypísali sme papiere a všetko vyriešili s úsmevom a v pokoji,“ uzavrel sympatický herec, ktorý si za svoju reakciu jednoznačne zaslúži poklonu.

Stali ste sa už niekedy účastníkom autonehody?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 2624Galéria

Juraj Bača Juraj Bača si zo Staršia vodička omylom zaradila Juraj sa rozhodol vinníčku Juraj Bača.

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Archív J.B., Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články