Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Neuveríte, tento akčný hrdina má už 80: Bojí sa ho aj smrť a chrípka dostáva prevenciu na Chucka Norrisa!

Chuck Norris
Chuck Norris
Zdroj: CBS Television
10.03.2020 00:01

LOS ANGELES - Vtipy s Chuckom Norrisom sú naozaj nesmrteľné. Asi nikto iný nemá toľko meme obrázkov, koľko ich vzniklo o tomto hercovi a majstrovi bojových umení. Pripomeňte si ich s nami v deň jeho 80. narodenín.


Chuck Norris sa narodil 10. marca 1940. Slúžil v ozbrojených silách USA, neskôr vyhral veľa turnajov v bojových umeniach a vyvinul svoje vlastné, nazývané Chun Kuk Do. 

Neuveríte, tento akčný hrdina
Zdroj: Millennium Films

V Hollywoode začínal tak, že trénoval celebrity, ktoré potrebovali pred kamerou ukázať nejaké bojové umenie. Potom sa objavil v komédii The Wrecking Crew a Bruce Lee mu ponúkol účinkovanie vo filme The Way of Dragon, kde stvárnil, prekvapivo, zloducha. 

A tak odštartovala Chuckova filmová kariéra. Zahral si vo filmoch ako Delta Force, Majster Kickboxu, Prezidentov muž, Expendables 2. Účinkoval tiež v seriáli Walker, Texas Ranger. 

Neuveríte, tento akčný hrdina
Zdroj: Millennium Films

Okrem spomínaných začiatkov stvárňoval zvyčajne len kladných hrdinov, ktorí všetko zvládnu a nezastaví ci ani niekoľkonásobná presila. Práve na základe toho vzniklo množstvo vtipov, ktoré sa neskôr transformovali do meme obrázkov. 


Galéria

Chuck Norris Chuck Norris Chuck Norris

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články