Nedeľa3. december 2023, meniny má Oldrich, zajtra Barbora, Barbara

TRAGÉDIA v Sadoch nad Torysou: Po zrážke sa prevrátil traktor, mladý vodič prišiel o život! Šokujúce detaily nehody

V Sadoch nad Torysou sa po zrážke prevrátil traktor Zobraziť galériu (3)
V Sadoch nad Torysou sa po zrážke prevrátil traktor (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Košický kraj)

SADY NAD TORYSOU - K tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zomrel 30-ročný vodič traktora, došlo v pondelok (3. 4.) popoludní v obci Sady nad Torysou v časti Zdoba v okrese Košice-okolie. Do traktora pred jedným z rodinných domov podľa doterajších zistení polície pred 14.00 h narazilo osobné vozidlo značky Mazda, ktoré viedla 36-ročná vodička.

"Pravdepodobne sa dostatočne nevenovala vedeniu vozidla a sledovaniu situácie v cestnej premávke a nedodržala dostatočnú bezpečnú vzdialenosť od pred ňou jazdiaceho poľnohospodárskeho stroja a prednou časťou vozidla narazila do ľavého zadného kolesa traktora značky Zetor," informovala košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. Traktor sa po náraze prevrátil kolesami nahor a vodič ostal pod ním zakliesnený. "Žiaľ, zranenia, ktoré vodič pri dopravnej nehode utrpel, boli natoľko vážne a nezlučiteľné so životom, že im na mieste podľahol," konštatovala hovorkyňa.

V Sadoch nad Torysou
Zobraziť galériu (3)
V Sadoch nad Torysou sa po zrážke prevrátil traktor  (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Košický kraj)

Archívne VIDEO: 59-ročný muž sa prevrátil s traktorom: Pomáhali mu leteckí záchranári

59-ročný muž sa prevrátil s traktorom: Pomáhali mu leteckí záchranári (Zdroj: Facebook/Air - Transport Europe, letecká záchranná služba)

Žene zadržali vodičský preukaz

Dychová skúška prítomnosť alkoholu v dychu vodičky nepotvrdila. To, či bol pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok nebohý vodič poľnohospodárskeho stroja, bude zisťované pri nariadenej pitve. Žene na mieste zadržali vodičský preukaz. Počas dokumentovania dopravnej nehody úsek cesty na nevyhnutne potrebný čas uzavreli. Policajti v prípade začali trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Kto pri svojej jazde pochybil a akou mierou, je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

V Sadoch nad Torysou
Zobraziť galériu (3)
V Sadoch nad Torysou sa po zrážke prevrátil traktor  (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Košický kraj)

Viac o téme: NehodaVodičTraktorSady nad Torysou
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu