Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

VIDEO z RTVS baví Slovákov: Tento muž si podal našich politikov!

Dušan Šorty Berky
Dušan Šorty Berky
Zdroj: RTVS
28.04.2021 12:01

BRATISLAVA - Zaslúži si vašu pozornosť! Rádiový spíker a moderátor Dušan Berky, známy ako Šorty, nie je v našom šoubiznise nováčikom. Jeho kariéra sa v podstate rozbehla vďaka imitovaniu, ktoré zvláda priam majstrovsky. Rodák zo Zvolena sa v sobotu objavil na obrazovkách verejnoprávnej televízie, kde v šou Neskoro večer predviedol svoj talent. Zabavte sa spolu s nami!


Peter Marcin vo svojej šou Neskoro večer, ktorú RTVS vysiela v sobotu večer, spovedá trojicu zaujímavých hostí. Počas poslednej odvysielanej epizódy bol jedným z nich moderátor a spevák Šorty. Ten divákov pobavil vydarenou imitáciou slovenských politikov, ktorá sa teraz vo veľkom šíri sociálnymi sieťami. 

VIDEO: Šorty v šou Neskoro večer predviedol svoj imitátorsky talent.

Šorty počas rozhovoru s Marcinom prezradil, že ešte v časoch, keď sa venoval najmä beatboxu a imitovaniu slovenských a českých raperov, dostal pozvanie do rádia, v ktorom dnes pracuje. Keďže hľadali vtipného človeka, ktorý by zaujal mladších poslucháčov, rozhodli sa dať mu šancu. A vyplatilo sa im to. 

Mladík, ktorý sa netají tým, že je Róm, to však v živote nemal vždy takéto jednoduché. Často sa totiž stretol s predsudkami. Ako absolvent obchodnej akadémie s výbornými jazykovými schopnosťami a strojopisom si totiž nevedel nájsť prácu v odbore. „Ľudia na pohovoroch videli tmavšieho, hneď tam boli predsudky. Na strednom Slovensku je to také. Bolo to také, že mi to nikto nepovedal do očí, ale ja som vnímal tie pohľady, že ma niekto zbadal vo dverách a hneď, že čo tam vlastne chcem. Proste nemal som šancu, bol som automaticky odpísaný,” prezradil Dušan. 

Ten spolupracoval napríklad aj s Dominikou Mirgovou. Klip ku skladbe Ja sa cítim dobre nakrúcali v Tunisku. A tam sa Šortymu diali zaujímavé veci. Aké? Dozviete sa VIDEU nižšie. 

VIDEO: Šortyho zážitok z nakrúcania v Tunisku vás tiež pobaví. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Dušan Šorty Berky Dušan Šorty Berky Dušan Šorty Berky Dušan Šorty Berky v Dušan Šorty Berky so Dušan Šorty Berky so

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: RTVS, Instagram, archiv DB, Ján Zemiar;
VIDEO: RTVS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články