°C

Streda, 21. október 2020. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

FOTO Otec otvoril narodeninovú pohľadnicu od dcérky (3): Nemohol uveriť tomu, čo mu napísala

Zdroj: Twitter/Luke Pearson
včera o 14:10

NOTTINGHAM - Mnoho detí pre svojich rodičov kreslia obrázky kvetov či rodinných príslušníkov. To ale nie je príklad trojročného dievčatka z Anglicka, ktoré otcovi k narodeninám ilustrovalo narodeninovú pohľadnicu. A v nej napísalo, čo má na svojom otcovi rado. Práve vďaka tomu sa tento úprimný darček stal hitom internetu.


V narodeninovej pohľadnici s názvom "Čo mám rada na svojom ockovi" dievčatko vyjadrilo, čo si na ňom najviac cení. Namiesto toho, aby nakreslilo klasické obrázky kvetín či zvieratiek, v karte stálo len stručné: "Jeho kosti".

Pobavený Luke Pearson pohľadnicu zdieľal na Twitteri. Ľudia sa neubránili úprimnému smiechu. O podobne veselé umelecké dieťa svojich ratolestí sa podelili dokonca aj ostatní. Pearsonova fotka získala takmer 80-tisíc pozitívnych reakcií a množstvo zdieľaní. "Úprimne, budem absolútne poctená, ak mi toto niekedy daruje nejaké dieťa," napísal jeden z užívateľov. "Ha-ha, ale nie, deti, ktoré ťa milujú natoľko, že to vyjadrujú poukázaním na najnáhodnejšie veci, sú najsladšie," odkázal ďalší.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články