FOTO Peter sa plavil po Karibiku, keď vtom zbadal... ona nie je normálna, totálny idiot! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

FOTO Peter sa plavil po Karibiku, keď vtom zbadal... ona nie je normálna, totálny idiot!

Zdroj: Facebook/Royal Caribbean Crown & Anchor Society Group
19.10.2019 12:01

KARIBIK - Pasažierka lode spoločnosti Royal Caribbean riskovala život len kvôli hlúpej fotografii. V plavkách sa postavila na okraj lode, aby si spravila selfie, no z diaľky sa podarilo ju odfotiť aj jednému pasažierovi. Okamžite upozornil palubný personál, ktorý mladej žene hneď po zakotvení na Jamajke kázal opustiť palubu.


Neznáma žena si užívala okružnú jazdu po Karibiku a chcela si spraviť akčnú selfie, tak zliezla na okraj lode. Stála s rukami hore, nedržala sa ani len zábradlia a snažila sa odfotografovať. Celé to videl spolupasažier lode Allure of the Sea, Peter Blosic. "Bol to totálne idiotský nápad. Z lode nevypadneš dovtedy, dokým sa nezačneš správať ako hlupák," napísal. 

FOTO Peter sa plavil
Zdroj: Facebook/Royal Caribbean Crown & Anchor Society Group

Mladík okamžite zalarmoval palubný personál, ktorý dievčinu vystopovali až do kabíny, kde bola ubytovaná. Po tom, ako loď zakotvila v jamajskom prístave Falmouth, ju vykázal von. Samotná internetová stránka spoločnosti Royal Caribbean poskytuje podrobné inštrukcie o tom, ako sa majú cestujúci na palube lode správať. Lezenie cez vonkajšie či vnútorné zábradlia sú prísne zakázané.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články