Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Ľudia žasnú nad VIDEOM s deviatimi kuchynskými trikmi: Musíte ich vyskúšať aj vy!

Zdroj: Twitter/Proxcey
02.01.2020 04:56

LONDÝN - Pred časom sa na Twitteri objavilo video s návodom, ako šikovne a rýchlo olúpať cesnak. Na sociálnu sieť sa však dostalo nové video, ktoré nezobrazuje len jeden kuchynský trik, ale rovno deväť. Mnohí užívatelia priznali, že triky ich úplne dostali a určite ich vyskúšajú doma.


"Som presvedčená o tom, že som zle dokonca aj dýchala," napísala na Twitter užívateľka, ktorá vystupuje pod prezývkou ItsProxcey. Práve ona zverejnila video s kuchynskými trikmi, ktoré trvá necelé dve minúty a ponúka až deväť spôsobov, ako si značne uľahčiť varenie. Video zdieľalo už viac ako 200-tisíc ľudí, iní sa podelili so svojimi skúsenosťami s radami.

Prvý trik zobrazuje jednoduchý spôsob, pomocou ktorého z krevety odstránite ulitu. Ďalší využíva cedidlo na odstránenie lístkov z byliniek. Tretí trik sa venuje odstráneniu  kože z ryby pomocou horúcej vody. 

VIDEO Žena tvrdí, toto je najlepší spôsob, ako očistiť cesnak: Stal sa celosvetovým hitom

Dozviete sa však aj to, ako sa dá ošúpať pomaranč pomocou lyžice alebo odstrániť šupka z broskyne použitím horúcej vody. Ak budete chcieť ušetriť nejaký čas v kuchyni, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi zábermi. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články