Záhadná smrť pri lete z dovolenky: FOTO Priatelia ženy (†33) sú zhrození, predtým bola zdravá | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Záhadná smrť pri lete z dovolenky: FOTO Priatelia ženy (†33) sú zhrození, predtým bola zdravá

Zdroj: FB/Aleisha Tracy, TASR/AP, topky
03.04.2019 20:00

MELBOURNE - Pondelkový 16-hodinový let z amerického Los Angeles do austrálskeho Melbourne sa stal osudným pre 33-ročnú Aleisha Tracyovú, ktorá sa vracala domov z dovolenky v USA. Mladá žena zomrela za záhadných okolností na palube stroja leteckej spoločnosti Qantas. Jej priatelia uviedli, že im zatiaľ nikto nepovedal, aká bola príčina jej smrti. Podľa nich netrpela žiadnymi zdravotnými problémami. Viac svetla do prípadu by mala vniesť pitva.


Pilot chcel zabiť manželku: VIDEO Kamikadze manéver s lietadlom, zomrel v ohnivom pekle

Blízky priateľ zosnulej David Loiterton vzdal zamestnankyni Národného centra pre širokopásmové siete poctu na Facebooku len niekoľko hodín po jej smrti. "Som zdrvený. Bude mi chýbať, ako mi vždy rozjasníš deň. Budú mi chýbať tvoje skvelé historky.... Budú mi chýbať tvoje správy... Budú mi chýbať tvoje úžasné selfie pózy. Bude mi chýbať to, ako sme sa na seba pozreli a vedeli sme, čo máme na mysli."

Záhadná smrť pri lete
Zdroj: FB/Aleisha Tracy

Len niekoľko dní pred osudným letom domov zverejnila Aleisha na svojom Instagrame fotografie z cesty po Spojených štátoch. Na jednej z nich je aj známe kasíno a hotel v Las Vegas, či palubný lístok spoločnosti Qantas. Približne pred rokom mladá žena komentovala na sociálnej sieti aj cestovanie na trase Los Angeles-Melbourne, ktorú absolvovala viackrát.

Záhadná smrť pri lete
Zdroj: Instagram/Aleisha Tracy

Záhadná smrť pri lete
Zdroj: Instagram/Aleisha Tracy

Austrálske aerolínie potvrdili, že palubnému sprievodcovi pomáhali pri záchrane ženinho života dvaja lekári. Záchranka čakala aj na letisku v Melbourne. Podľa Daily Mail Australia bola Aleisha v najlepšej fáze života a bola nadšená, pretože sa práve presťahovala do nového bytu.

Záhadná smrť pri lete
Zdroj: FB/Aleisha Tracy

Cestujúci, ktorý tvrdil, že bola na palube rovnakého letu, na internete uviedol, že personál urobil všetko, čo bolo v jeho silách a nikto by ho nemal viniť. Hovorca Qantas označil incident za tragický, ale neposkytol žiadne ďalšie informácie. Rodina zosnulej sa odmietla k prípadu vyjadriť.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články